Новини

Зустріч поціновувачів  живопису  відбулася з автором виставки «З минулого в майбутнє» - художником-аматором Віталієм Летучим. Захід провели у Хмельницькій обласній універсальній  науковій бібліотеці. На ньому побувала наша колега Тетяна Ворожцова.

 

В обласній науковій бібліотеці триває виставка робіт художника-аматора Віталія Летучого. Автор експозиції розповідає: найбільше полюбляє писати море. Каже: ця тема йому вдається найкраще, адже народився він у Криму.

Віталій ЛІТУЧИЙ, автор виставки

.мені ця тематика подобається, і вдається краще всього ці картини. написати море ,коли розумієш як воно рухається, можна навіть не бачачи його. Просто по уяві.

Більшість своїх полотен митець пише за уявою. За фахом Віталій Мусійович – лікар-нейрохірург. Малює з дитинства. І, попри те, що не має художньої освіти, своє захоплення зберіг на  все життя.

Микола ШАФІНСЬКИЙ, фотохудожник

в першу чергу, що вражає, дивлячись на його картини, це високий романтизм. .настільки вони романтичні, космічного якогось такого плану, ці картини, що коли на них дивишся, ніби сам відриваєшся від землі,00.26. разом з ними летиш і бачиш всі ці краєвиди, пейзажі, гори. і стаєш нібито якоюсь частиною природи. , і вражаючи оце сприймається на свідомість , на душу. .

Петро МЕЛЬНИК, головний редактор журналу «Україна»

У своїх роботах автор показує любов до оточуючого світу і людей – каже мистецтвознавець Борис Кузіна.   

Борис КУЗІНА , мистецтвознавець

 просто вразив нас своїм баченням світу, гаммою своїх кольорів, композиційною побудовою, автор представлених на вернісажі робіт  не фаховий художник, це аматор, який закоханий в мистецтво. 01.27. і він закоханий в природу ,і закоханий в людей.

Поділитись у соціальних мережах:

Лише авторизований користувач має можливість залишати коментарі на сайті "Поділля-центр"

  • Авторизація на сайті
     

Template Settings

Color

For each color, the params below will be given default values
Blue Dark_Blue Cyan Purple Green Tomato Yellow

Body

Background Color
Text Color

Spotlight10

Background Color

Footer

Note: Layout Contact-Us is applied only for menu Contact Us and menu About Us.
Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction
Besucherzahler