Новини

В обласному центрі науково-технічної творчості учнівської молоді читали Шевченка учні зі всієї Хмельниччини. Там відбувся фестиваль, присвячений 204-й річниці з дня народження Т.Г. Шевченка.  Які твори Кобзаря серед улюблених у сучасної молоді краю,- знає Тетяна Ворожцова.

гречку сієм,  французів лаєм, продаєм, або ж у карти програєм, людей, не негрів, а таких, таких хрещених , но простих.

 

Це поема «Кавказ» у виконанні Назара Бігняка. Хлопець переконує, що любить творчість Шевченка. І знає більше,аніж пропонує шкільна програма.

 

Назарій БІГНЯК, учень міської гімназії  Городоцької ОТГ  . я зі сцени читав поему Шевченка Кавказ. Шевченко він як писав, він був пророком,він писав так, що було тоді, але воно відбувається зараз. 00.35. в нього практично всі такі вірші, через це вони мені подобаються.

 

Конкурсанти хмельницького фесту запевняють ,що кожен знайшов у творчості Кобзаря те,що йому найбільш імпонує. Бо лише так можна повністю розкритися на великій сцені.   

 

Вікторія ЛЯХОВЕЦЬКА, вихованка будинку творчості школярів Полонської ОТГ

 я обрала вірш Русалка, тому що він мені дуже сильно подобається, він глибокий, і я можу всю себе розкрити, коли його читаю. Т.Г.Шевченка я ще читаю «Утоплену», «На панщині», 01.37 мені також дуже подобається , як він описує , його поезія.

Інна КОЧЕРГІНА, вихованка центру дитячої та юнацької творчості м. Шепетівка

 вважаю, що твори Шевченка досить актуальні, адже в Україні на наш час відбувається АТО і твори Шевченка пробуджують активну громадянську позицію в кожному українцеві.01.17 

 

Діти виступали у молодшій і старшій  категоріях. Фестиваль зібрав більше двохсот сотень учасників зі всіх міст і районів Хмельниччини.

 

Інна СТЕЛЬМАХ, представник  Хмельницького обласного центру наукової творчості 

02.21 сьогодні неодноразово говорилось про те, що твори Т.Г.Шевченка є так би мовити пророчими, і діти з великим задоволенням приїжджають на цей конкурс 02.34. 02.11 я думаю ,що це надзвичайно допомагає у роботі педагогам і ще більше допомагає у становленні самих вихованців.02.17

 

Голова журі  Павло Хорошенюк , каже, що  оцінювали учасників не лише за акторську майстерність.

 

Павло ХОРОШЕНЮК, голова журі  02.00 передусім для нас важливо те, що вибрали діти, які вони вибрали твори, чим вони переймаються в творчості Шевченка. 02.09.

 

Переможців змагань візьмуть участь у всеукраїнському конкурсі «Дивоствіт мельпомени» у Києві. 

 

 

 

Поділитись у соціальних мережах:

Лише авторизований користувач має можливість залишати коментарі на сайті "Поділля-центр"

  • Авторизація на сайті
     

Template Settings

Color

For each color, the params below will be given default values
Blue Dark_Blue Cyan Purple Green Tomato Yellow

Body

Background Color
Text Color

Spotlight10

Background Color

Footer

Note: Layout Contact-Us is applied only for menu Contact Us and menu About Us.
Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction
Besucherzahler