Новини

Моральної компенсації від підприємства «Шепетівка Енергоінвест» за несвоєчасне теплопостачання домоглися через суд двоє місцевих жительок. Товариство має сплатити позивачкам по 500 гривень. Про це йдеться у тексті рішення Шетівського міськрайонного суду. Нагадаю, опалювальний сезон 2017 року у Шепетівці розпочався із запізненням майже на місяць.

 

Малогабаритна квартира у середмісті Шепетівки. Опалення тут з’явилося на три тижні пізніше від запланованої офіційної дати. Замість 23 жовтня – 13 листопада. Господарка оселі Валентина Кравець – одна з двох позивачок, які у листопаді звернулися до суду про відшкодування їм моральної компенсації за несвоєчасне теплопостачання від товариства «Шепетівка Енергоінвест»

 Валентина КРАВЕЦЬ – чекає на моральну компенсацію від ТОВ «Шепетівка Енергоінвест» - У мене було тоді 10 градусів. А у іншої жіночки було 9 градусів.

Олександр Кондратюк – чоловік другої позивачки Ольги Шпортун та представник обох жінок у суді. Шепетівчанин розповідає: ідея шукати справедливості виникла тому, що через холодні батареї змушені були мерзнути у квартирі та витрачати кошти на додатковий обігрів. Перед зверненням до суду, зізнається Олександр Кондратюк,  довелося збирати стос документів.

Олександр КОНДРАТЮК – представник Валентини Кравець та Ольги Шпортун у суді –  Да, я включав каміни, я тратив гроші, я використовував газ, електроенергію. Таким способом ми зігрівалися. + 7:27- Я навіть брав довідку з міської ради про те, що у Шепетівці з травня по листопад не сталося форсмажорних обставин. Що котельня не провалилася під землю.

Вирок на користь позивачок про моральну компенсацію Ользі Шпортун та Валентині Кравець підтверджують у Шепетівському міськрайонному суді. Суддя-спікер Олександр Березюк зазначає: донині з таким позовом інші шепетівчани не зверталися.   

Олександр БЕРЕЗЮК – суддя-спікер Шепетівського міськрайонного суду – Шепетівським міськрайонним судом розглядалася цивільна справа за позовом Кравець та Шпортун. У цій справі було винесено рішення, де цивільний позов було задоволено частково – моральна шкода по 500 гривень на кожного.  12 лютого був повний текст рішення. Часу на оскарження надається 30 днів. Якщо після 12 лютого не буде оскарження, рішення вступає у законну силу. 

У тексті судового рішення йдеться про те, що представник теплопостачального підприємства ТОВ «Шепетівка Енергоінвест» позовні вимоги не визнав. Дізнатися більше наразі не вдалося.

Автор (в/к) В «Енергоінвесті» коментувати судове рішення на камеру відмовилися, посилаючись на те, що воно ще не вступило у законну силу.

Поки дві позивачки чекають на моральну компенсацію, інша шепетівчанка – Альона Подгурна демонструє  наслідки затримки опалювального сезону. Каже, зараз не віриться, що влітку у цій кімнаті зробили ремонт та поклеїли нові шпалери.  

Альона ПОДГУРНА – мешканка шепетівської квартири – Було холодно, дуже сиро. Менше 15 градусів, навіть з тим, що я включала УФО. За діваном пообдиралися обої, воно все висить. +1:33-1:43Я планую переходити на індивідуальне опалення, коли у мене буде така можливість. Тому що це буде дешевше, тепліше. І я буду знати, за що я плачу такі гроші.

Пані Альона стверджує: серед її знайомих шепетівчан є ті , хто, як і вона, планує у майбутньому переходити на індивідуальне опалення через острах пережити події осені 2017 року.

 

 

 

Поділитись у соціальних мережах:

Лише авторизований користувач має можливість залишати коментарі на сайті "Поділля-центр"

  • Авторизація на сайті
     

Template Settings

Color

For each color, the params below will be given default values
Blue Dark_Blue Cyan Purple Green Tomato Yellow

Body

Background Color
Text Color

Spotlight10

Background Color

Footer

Note: Layout Contact-Us is applied only for menu Contact Us and menu About Us.
Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction
Besucherzahler