Новини

 «Чоловік про жінку» - так називається виставка львівської фотографки Інни Шинкаренко, яку вона привезла в обласний художній музей.

   

ВМЗ: Людмила СКОВЕРКО, куратор  виставки У даній експозиції ми бачимо 15 подвійних портретів, які Інна фотографувала спочатку у звичайній чоловічій сорочці, а для другого портрету -у домашньому халаті.  Пропонувалось пригадати жіночі якості у собі

Фотохудожниця каже, що не всі чоловіки погодились на її пропозицію проявити себе у двох образах: чоловічому і жіночому. Робота над цим проектом виявилася для неї цікавою через те, що зіткнулася з такими особливостями чоловічого характеру, до яких не була готова. Це вимагало нових підходів, тому у процесі зйомки ,запевняє, розвивалася сама.

     ВМЗ: Інна ШИНКАРЕНКО, фотограф  Мені не хотілося нав’язувати їм якісь свої уявлення. Мені цікаве було їхнє бачення. І завдяки цьому це було цікавіше, ніж би я просто говорила: стань мені так чи так. Це був би проект про те, що я собі уявляю

    Інна каже - про епатаж не думала взагалі. Саме тому під час фотосесії не використовувала ні капелюхів, ні  сукенок. Вона не ставила собі за мету перевдягнути своїх моделей у жінку. Її цікавило інше – що вони бачать у жінці.

    ВМЗ: Інна ШИНКАРЕНКО, фотограф   і відповідно всі ці аксесуарні моменти ,я їх виключила, це був халат, це була хустка, яку вони можуть одягати так, як хочуть. От як тут Петлюк мені її закрутив. Це було їхнє бажання, їхній хід, те, як вони це робили, багато чого говорило про цей образ. Наприклад, Віталій Коростинський на тому фото сам отак став «руки в боки». А потім на відкритті дружина, коли побачила, каже: Віталій , то хіба це я така?

    За словами фотографки, цим проектом вона хотіла також показати, що чоловіки переживають такі ж емоції, як жінки, просто часто їх ховають.

     ВМЗ: глядачка Цікаво взагалі подивитися. Можливо ,знайти для себе щось. Можливо, щось цікаве стосовно своїх друзів ,знайомих  ВМЗ: глядач  Мені подобається ,показана людина з двох сторін інь- янь.Тут є тексти, цікаво читати, взнавати щось для себе нове. 

        Текст ( начитує автор за кадром) : який я чоловік, в першу чергу спокійний, коли мені сумно, то плачу, коли злий то кричу. А яка я жінка? Істерична лезба з жахливим характером…

    На запитання, як чоловіки відреагували на кінцевий результат, Інна Шинкаренко каже: як і властиво чоловікам – стримано. Виставка буде діяти в обласному художньому музеї до 22 березня. 

Поділитись у соціальних мережах:

Лише авторизований користувач має можливість залишати коментарі на сайті "Поділля-центр"

  • Авторизація на сайті
     

Template Settings

Color

For each color, the params below will be given default values
Blue Dark_Blue Cyan Purple Green Tomato Yellow

Body

Background Color
Text Color

Spotlight10

Background Color

Footer

Note: Layout Contact-Us is applied only for menu Contact Us and menu About Us.
Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction
Besucherzahler