Новини

П’ять сотень майбутніх абітурієнтів сьогодні безкоштовно тренувались складати зовнішнє незалежне оцінювання з української мови та літератури. Навчали випускників , як правильно писати власне висловлювання. Учень Хмельницького НВК №6 Антон каже, до ЗНО почав готуватися з початком навчального року. А на тренінг прийшов, аби здобути нові знання.

 Я ходжу до репетитора, займаюсь додатково. І майже на кожне заняття я пишу твір. 00:04: Прийшов, бо хочу посилити свої знання. І натренувати написання власного висловлювання. Впевнений, що відсотків на 50 я напишу на середній бал. Головне читати літературу. Це допоможе в написанні твору.

Ольга  спеціально  приїхала з Чемеровецького району,аби взяти участь у пробному занятті.  Дівчина планує вступати до медичного вишу.

Ольга – учениця Вільховецької ЗОШ І-ІІІ ступенів, Черемовецький район

 Підготовка до зовнішнього оцінювання є досить важливим питанням. І тому ми цілою командою вирішили приїхати, проконсультуватися, спробувати те, що треба піді вчити до зовнішнього.

Власне висловлювання це третій і останній блок  у тестовому зошиті з української мови та літератури. За це завдання  випускник максимально може отримати 20 балів.

Наталя БІЛОУС – методист Вінницького регіонального центру оцінювання якості освіти
021 1:58-2:14: Ми оцінюємо за шістьма критеріями. За змістом тут учасник може набрати 12 балів. Це теза, аргумент, приклади., висновок, логічність і послідовність. І ще восьма балами ми оцінюємо мовленнєве повідомлення власного висловлення. Тому у сумі це 20 балів.

До тридцяти відсотків балів на тестуванні з української мови і літератури  абітурієнти втрачають саме через невиконання творчого завдання,каже  директор  Вінницького регіонального центру оцінювання якості освіти Геннадій Кузьменко.     
Геннадій КУЛЬМЕНКО – директор Вінницького регіонального центру оцінювання якості освіти

 Коли ми звернули увагу, що 15 відсотків випускників Хмельниччини здають чистий бланк, ми активізували роботу над даною темою. І минулого року цей відсоток у нас був біля 7. Тобто підготовка вчителів, підготовка випускників дає певний результат.

Сьогодні ж  майбутнім випускникам  на тренінгу пояснювали  тонкощі  виконання творчого завдання. Потім учні випробували отримані знання на практиці. Працювали з ними спеціалісти кафедри української мови Хмельницького національного університету.

Андрій МАРТИНЮК – відповідальний секретар приймальної комісії Хмельницького національного університету

 Діти отримують чернетки свої з кодом. Вони напишуть, здають нашим викладачам. Викладачі перевіряють. Термін перевірки затягнеться до двох тижнів. Бо велика кількість дітей. Вони запам’ятовують номер. І по номеру вони отримують результат на Інтернет сторінці Хмельницького національного університету.

Реєстрація ж на основну сесії зовнішнього незалежного оцінювання триває. Подати документи

можна до 19 березня включно. Запрошення-перепустки із зазначенням часу та місця проведення тестування майбутні випускники отримають на своїх інформаційних сторінках до кінця квітня.

Поділитись у соціальних мережах:

Лише авторизований користувач має можливість залишати коментарі на сайті "Поділля-центр"

  • Авторизація на сайті
     

Template Settings

Color

For each color, the params below will be given default values
Blue Dark_Blue Cyan Purple Green Tomato Yellow

Body

Background Color
Text Color

Spotlight10

Background Color

Footer

Note: Layout Contact-Us is applied only for menu Contact Us and menu About Us.
Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction
Besucherzahler