Новини

705 юнаків на строкову службу призвуть цієї весни з Хмельниччини. Про це повідомив заступник військового комісара області Володимир Гучок. За його словами, 405 призовників направлять до лав Збройних сил України, три сотні – до інших військових формувань. Вік юнаків - від 20 до 27 років. Цієї весни вперше призиватимуть і у прикордонні війська. Подробиці – далі у сюжеті.

 

 

Збройні сили України, Національна гвардія, Державна прикордонна служба України та Державна служба зв’язку. Саме у ці військові формування кликатимуть на строкову службу цієї весни.
Володимир ГУЧОК – заступник військового комісара Хмельницького обласного військового комісаріату
 На весняний призов 2018 року з Хмельницької області передбачається 705 чоловік. 405 – це Збройні сили України, 300 – інші військові формування. 00:32-00:47: В залежності від освіти, від спеціальності, яку вже може має на даний час, від стану здоров’я, ці всі ознаки за ними будуть розповідатися..

Хмельничанин Андрій має звання молодшого лейтенанта запасу. Каже, коли навчався у виші, два роки проходив військову кафедру. Та все ж планує пройти строкову службу.

Андрій – планує пройти строкову службу

 

Та кликати до війська на строкову службу тих, хто закінчив військову кафедру, цієї весни не будуть, каже заступник війського комісара області Володимир Гучок.

Володимир ГУЧОК – заступник військового комісара Хмельницького обласного військового комісаріату
Це молодші лейтенанти. Вони призиватися не будуть. Зараз в нас йдуть навчальні збори, і ті, які закінчили кафедри будуть мати можливість відслужити рік чи півроку в навчальних частинах чи навіть в бойових.

Та не усі юнаки готові служити у війську. Так, за осінній призов 2017 року 3 чоловіків притягнуто до відповідальності від ухилення від служби. Окрім адміністративного правопорушення, ухилянту може загрожувати й кримінальна відповідальність.  
Анастасія ПЛОЩИНСЬКА – юрист ГО «Подільська правова ліга»
За ухилення від призову на строкову службу передбачено відповідальність у вигляді обмеження волі до трьох років. 2:40-3:00: Варто зазначити, що кримінальна відповідальність настає тоді, коли вже є явні ознаки того, що особа не прибула до військового комісаріату для направлення її до військової частини.

Якщо призовник проігнорує повістку у військкомат, йому загрожує штраф до 119 гривень. За повторне правопорушення доведеться сплатити штраф до 255 гривень.

За словами Володимира Гучка, у зону бойових дій строковиків не направлятимуть. Нести службу призовники будуть у різних областях країни.

Поділитись у соціальних мережах:

Лише авторизований користувач має можливість залишати коментарі на сайті "Поділля-центр"

  • Авторизація на сайті
     

Template Settings

Color

For each color, the params below will be given default values
Blue Dark_Blue Cyan Purple Green Tomato Yellow

Body

Background Color
Text Color

Spotlight10

Background Color

Footer

Note: Layout Contact-Us is applied only for menu Contact Us and menu About Us.
Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction
Besucherzahler