Новини

 

Мешканці хмельницької пятиповерхівки, що на Інститутській, 17, невдоволені обліком тепла у будинку. Нарікають на  неправильно встановлений загально будинковий лічильник. У чому ж там ситуація – з’ясовувала Наталія Сідова.

Мешканці хмельницької хрущівки, що на Інститутській, 17, скаржаться, що в їхніх оселях  прохолодно. Тому, кажуть ось ці пенсіонерки, ходять вдома тепло вдягнуті. Хоча в платіжках за опалення ,переконують, чималі суми.

Станіслава – мешканка квартири №22, що на Інститутській, 17

Файл 10.32.04: 0.23 – 0.32 В штанах теплих, грубому світері, в грубій жилетці, і на верх ще й халат. І так ходжу і майже так лягаю спати.

Анна Андріївна – мешканка квартири №28, що на Інститутській, 17

 Плохо, прохладно. У нас йде ця центральна труба і тепла нема. А гроші плотимо великі… За цей місяць до тисячі рублів платити. – А кімнат скільки? – Дві.

До «Південно-Західних тепломереж»,що обслуговують цей район,  – жодної заяви від мешканців Інститутської, 17 з цього приводу не надходило, – запевняє головний інженер підприємства Кирило Красильников.

Кирило КРАСИЛЬНИКОВ – головний інженер КП «Південно-Західні тепломережі»

 Щодо скарг на опалення, то до нас наразі жодної скарги на опалення не поступало. Але ми все перевіримо.

Відповідальний за тутешній загальнобудинковий тепловий лічильник Андрій Балабан впевнений, що невідповідність цифр у платіжках за опалення та реально отримане тепло виникло через неправильно встановлений прилад обліку.

Андрій БАЛАБАН – відповідальний за облік теплової енергії будинку, що на Інститутській, 17  

Ціво ось даччики, повинні були встановлені там (показує рукою), після елеваторного вузла. Тоді воно буде міряти не цю температуру (показує), а то, що поступає на будинок.

Головний інженер комунального підприємства «Південно-Західні тепломережі» Кирило Красильников каже, що вони вже не вперше перевіряють коректність встановлення лічильника у цьому будинку. І жодних порушень не виявили.  

Кирило КРАСИЛЬНИКОВ – головний інженер КП «Південно-Західні тепломережі»

 Вузол обліку тепла встановлюється не так просто, а на основі якихось документів. Були зроблені техумови, був зроблений робочий проект. 1.06 – 1.16 Пройшов погодження в Стандартметрології нашої Хмельницької, також є схема авторизованого заводу-виробника теплового лічильника, як він має встановлюватись. 2.07 – 2.19 В нас надавачів послуг близько 550 теплових лічильників на нашому підприємстві. І всі вони до єдиного змонтовані таким чином.

Утім, переставити лічильник  можна. За кошт мешканців, – каже головний інженер «Південно-Західних тепломереж».

Кирило КРАСИЛЬНИКОВ – головний інженер КП «Південно-Західні тепломережі»

Якщо люди мають таке бажання, вони можуть зробити незалежний проект по переносу лічильника, де їм зручно і його перенести. Це буде десь в межах 25-30 тисяч гривень.

Щоб комунальники переконались, що в квартирах на Інститутській, 17 дійсно холодно, Андрій Балабан запрошує виміряти температуру в своїй оселі. Півгодини замірів - і термометр показує 18,3 градуси при допустимому мінімумі – 18. Пенсіонер припускає, що це через калорифер, який працював усю ніч. Однак комунальники констатують: температура у квартирі  – у нормі. Обіцяють:  якщо мешканці скаржитимуться на холод в оселі – температуру знову перевірять.

Поділитись у соціальних мережах:

Лише авторизований користувач має можливість залишати коментарі на сайті "Поділля-центр"

  • Авторизація на сайті
     

Template Settings

Color

For each color, the params below will be given default values
Blue Dark_Blue Cyan Purple Green Tomato Yellow

Body

Background Color
Text Color

Spotlight10

Background Color

Footer

Note: Layout Contact-Us is applied only for menu Contact Us and menu About Us.
Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction
Besucherzahler