Новини

До участі запрошувалися юнаки й дівчата молодшої вікової групи, кадети й юніори. Крім спортсменів із Хмельницького й районів нашої області, змагатися приїхали й представники інших областей. Розповідає Світлана Поробок.

Наймолодші учасники першими виходили на даян. 9-річному хмельничанину Володимиру Маку випало змагатися з киянином Євгеном Капустинським. До середини зустрічі спортсмени мали рівний рахунок, та до кінця поєдинку хмельничанин взяв верх і переміг: 26:16.

Володимир МАК, учасник змагань з Хмельницького. Ми спочатку йшли на рівних, а потім він знесилився, і я переміг.

Суперник Володимира Мака Євген Капустинський визнає: програв справедливо.

Євген КАПУСТИНСЬКИЙ, учасник змагань з м. Київ. Він сильніший і вищий, я ніяк не міг дістати до його голови.

Тренер з тхеквондо ВТ з Хмельницької ДЮСШ-3 Володимир Онсович зізнається: дитячі змагання-емоційні, і інколи тренеру доводиться по-батьківськи заспокоювати спортсменів та налаштовувати на подальший бій.

Володимир ОНСОВИЧ, тренер з тхеквондо ВТ Хмельницької ДЮСШ-3. Деколи й сльози доводиться втирати…

Але так і формується бійцівський характер-вважає наставник.

Володимир ОНСОВИЧ, тренер з тхеквондо ВТ Хмельницької ДЮСШ-3. Хто перший раз виступає, тим ще страшно. Але потім вони вже стійкі.

Саме змагання-каже Кам`янець-Подільський тренер Сергій Чайка-є справжнім випробуванням для спортсменів. Бо на даяні стає зрозуміло, хто на що здатний. Як-от було й з його титулованим нині вихованцем Давидом Несторовим. 12-річний кадет має звання кандидата в майстри спорту, бо неодноразово вигравав Національні змагання та переміг на чемпіонаті Європи. Той фінальний поєдинок хлопець – каже-добре пам’ятає.

Давид НЕСТЕРОВ, учасник змагань із Кам`янця-Подільського. Я маю свій прийом-це подвійна вертушка, і я завжди його застосовую.

На змаганнях-зауважує тренер Давида-потрібні не тільки технічні вміння, а й воля до перемоги. А вона українським тхеквондистам –кадетам та юніорам-цього року знадобиться. Адже в 2018-му на змаганнях олімпійське тхеквондо включили до програми всесвітньої гімназіади, і наші школярі-кадети в травні поїдуть в Марокко. А юніори-в квітні на чемпіонат світу в Туніс.

Сергій ЧАЙКА, тренер з тхеквондо ВТ Кам`янець-Подільського СК «Чайка». В цьому році  багато змагань…ми з одних їдемо на інші.

Заслужений тренер України Сергій Пісоцький констатує: тхеквондо в світі набуло більшої популярності, Україна намагається не відставати, а Хмельниччина в цьому виді спорту-лідер у державі.

Сергій ПІСОЦЬКИЙ, заслужений тренер України з тхеквондо ВТ з м. Хмельницький. Хмельницька область посіла 1 місце за кількістю збірників у команді…Ми виконали нормативи…Ми просто працюємо. Треба просто працювати, і все буде добре.

А працювати вже від початку року доводиться напружено-не приховує заслужений тренер України. Тим паче, що спортивний рік обіцяє бути насиченим на міжнародні події. 

Поділитись у соціальних мережах:

Лише авторизований користувач має можливість залишати коментарі на сайті "Поділля-центр"

  • Авторизація на сайті
     

Template Settings

Color

For each color, the params below will be given default values
Blue Dark_Blue Cyan Purple Green Tomato Yellow

Body

Background Color
Text Color

Spotlight10

Background Color

Footer

Note: Layout Contact-Us is applied only for menu Contact Us and menu About Us.
Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction
Besucherzahler