Новини

Інфекційне відділення Славутської районної лікарні потребує капітального ремонту. Більше половини палат тут з обдертими стінами,  латаною підлогою та старими меблями. Відремонтувати відділення планували ще 2014-го. За словами заступника головного лікаря медзакладу Світлани Кузмінчук, кошти на роботи мали виділити з державного бюджету. Та фінансування не відбулося. Тож у відділенні проводили лише поточні ремонти.

 

Автор. Обдерті стіни, старі меблі, пожовклі з дірками матраци. А  підлога у металевих латках. У таких умовах зараз перебувають пацієнти інфекційного відділення Славутської центральної районної лікарні. Один з них  Сергій Калушевич. Чоловік кілька днів тому потрапив сюди з ГРВІ. Каже,  умови не найкращі. Та обирати не доводилося.

Титри: Сергій КАЛУШЕВИЧ – лікується в інфекційному відділенні Славутської ЦРЛ

« добре хоч так. А де в нас що краще є.  « нема тараканів, нічого такого нема. Вроді нормально.

Автор. Завідувачка інфекційного відділення Тамара Налісна проблем не приховує. Каже,  на ремонт цього приміщення чекають роками. Єдине, що вдалося зробити – навести лад у 9 палатах. І те за спонсорські  кошти. Та  провести гарячу воду. Решту 12 кімнат час від часу підфарбовують і підбілюють. Матраци теж оновлюють. Та через постійну дезинфекцію вони, як і ковдри та пОдушки, втрачають вигляд.

Титри: Тамара НАЛІСНА – завідувачка інфекційного відділення Славутської ЦРЛ

 « наші матраси після кожного хворого ідуть в дискамеру. Так має бути. Це інфекційне відділення. Після дискамери ці матраси мають жахливий вигляд. Вони швидше рвуться і стають некрасиві. Це специфіка відділення.

Автор. Капітально відремонтувати інфекційне відділення збиралися ще у 2014 році. Гроші мала виділити держава, запевняє заступниця головного лікаря Славутської районної лікарні Світлана Кузмінчук.

Титри: Світлана КУЗМІНЧУК – заступник головного лікаря Славутської ЦРЛ

 « на сьогоднішній день є кошторисна вартість ремонту всієї будівлі, яка складає біля 4 мільйонів гривень. В цій вартості сума ремонту самої покрівлі – 693 тисячі гривень. І на сьогоднішній день ми документацію оновлену, кошторисну вартість передали місцевій раді.

Автор. Місцева ж влада вже звернулася до обласної. Бо 4 мільйони гривень на ремонт інфекційного відділення у місті немає. Питання вирішуватимуть під час засідання профільних комісій обласної ради. А згодом на сесії. Навіть якщо там коштів не знайдуть, ремонт таки розпочнеться, каже Славутський міський голова Василь Сидор. Найперше, у інфекційному відділенні планують замінити перекриття.

Титри: Василь СИДОР – Славутський міський голова

« біля 700 тисяч нам треба тільки на ремонт покрівлі. Тому якщо нам не допоможуть з цих резервів, які є, то ми заберемо із заробітної плати працівників і виділимо на ремонт покрівлі. 02:35-02:41 « в нас просто виходу не буде. бо ми розуміємо, що в такому стані приміщення перебувати не може».Автор. Великих вкладень на капітальний ремонт у Славутській районній лікарні потребують ще неврологічне відділення та травматологія.

Поділитись у соціальних мережах:

Лише авторизований користувач має можливість залишати коментарі на сайті "Поділля-центр"

  • Авторизація на сайті
     

Template Settings

Color

For each color, the params below will be given default values
Blue Dark_Blue Cyan Purple Green Tomato Yellow

Body

Background Color
Text Color

Spotlight10

Background Color

Footer

Note: Layout Contact-Us is applied only for menu Contact Us and menu About Us.
Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction
Besucherzahler