Новини

Начальник управління житлово-комунального господарства Хмельницької міської ради  Василь Новачок у телефонній розмові повідомив, що про це знає. Каже : у політичної сили, яка виявила бажання сьогодні вивішати їх на  флагштоках по вулиці Проскурівський, є дозвіл у міського відділення поліції. Підтвердила це і речниця Хмельницького відділу поліції Світлана Свідерська.

Світлана Свідерська, речниця Хмельницького відділу поліції

 До Хмельницького відділу поліції надійшов лист від заступника Хмельницької міської організації Всеукраїнськог об’єднання «Свобода» ,в якому повідомлялося, що 5 березня 0 7 годині Хмельницька міська організація Всеукраїнського обєднання»Свобода» проводить акцію вивішування червоно-чорних прапорів по вулиці Проскурівській.В даному листі вони просять забезпечити громадський порядок під час проведення акції та охорону вище вказаних стягів по вулиці Проскурівській01.20

 Нам вдалося поспілкуватися телефоном із очільником Хмельницької міської організації Всеукраїнського об’єднання «Свобода» Віталієм Діденком.

Віталій Діденко, очільник Хмельницької міської організації Всеукраїнського об’єднання «Свобода»

 Так ,це була ініціатива свободи. Ми хотіли так вшанувати пам’ять. Це своєрідний флешмоб.

 За словами історика Миколи Кабачинського , червоно-чорний прапор поряд із синьо-жовтим використовувався за часів козацької доби. З часом він  став неофіційним символом правого крила українських націоналістів.

 Микола КАБАЧИНСЬКИЙ, доктор істор.наук , професор

  Детальніше про вивішення червоно-чорних прапорів у центрі Хмельницького ми поговоримо завтра у рамках  суспільно-політичного проекту «Тема дня». Долучайтеся до діалогу в прямому ефірі.    .

 

Поділитись у соціальних мережах:

Лише авторизований користувач має можливість залишати коментарі на сайті "Поділля-центр"

  • Авторизація на сайті
     

Template Settings

Color

For each color, the params below will be given default values
Blue Dark_Blue Cyan Purple Green Tomato Yellow

Body

Background Color
Text Color

Spotlight10

Background Color

Footer

Note: Layout Contact-Us is applied only for menu Contact Us and menu About Us.
Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction
Besucherzahler