Новини

Червоно-чорний прапор майорітиме поруч з державним у пам’ятні дати -  таке рішення прийняли депутати у Камянці-Подільському. За словами секретаря міської ради Дмитра Васильянова, червоно-чорний стяг використовуватиметься на державні свята, пов’язані з діяльністю Українською Повстанської Армії. Такий прапор з’являтиметься на адміністративних будівлях, а також спорудах комунальної власності Кам’янець-Подільської міської ради. 

 

Дмитро ВАСИЛЬЯНОВ – секретар Кам’янець-Подільської міської ради -  У першій частині нашого рішення віддається шана нашій державній символіці, нашому державному прапору. Про те, що він має майоріти на державних та комунальних установах. А у пам’ятні дні, пов’язані з подіями національно-визвольної боротьби, буде вивішуватися червоно-чорний прапор. 

 

Рішення про підняття червоно-чорного прапору поруч з державним 3 березня ухвалили також депутати Нетішинської міської ради. У Хмельницькому ж такі стяги з’явилися вчора вздовж вулиці Проскурівської. Про значення цієї символіки в історичному розрізі, проекти рішень обласної та міської рад щодо розміщення  червоно-чорних стягів - про це сьогодні говоритимуть у прямому ефірів Суспільно-політичної програми "Тема дня" о 19.20. Долучайтеся до діалогу у прямому ефірі. 

Поділитись у соціальних мережах:

Лише авторизований користувач має можливість залишати коментарі на сайті "Поділля-центр"

  • Авторизація на сайті
     

Template Settings

Color

For each color, the params below will be given default values
Blue Dark_Blue Cyan Purple Green Tomato Yellow

Body

Background Color
Text Color

Spotlight10

Background Color

Footer

Note: Layout Contact-Us is applied only for menu Contact Us and menu About Us.
Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction
Besucherzahler