Новини

 

Сім нових тролейбусів і один капітально відремонтований поповнили хмельницький парк електротранспорту. Сьогодні вони вперше виїхали на вулиці міста. Але пасажирів возитимуть після тестового випробовування, повідомив директор Хмельницького «Електротрансу» Віктор Паламарчук. Нові тролейбуси бюджету міста обійшлися у 33 з половиною мільйона гривень. З подробицями – Наталя Сідова.

 

Водій Едуард Бєляк один із тих, хто нині сів за кермо нового тролейбуса. Про це ,каже, мріяв  сімнадцять років.  До цього працював на електротранспорті старої модифікації.

Едуард БЄЛЯК – водій нового тролейбусу

 Весь час чекали, коли будуть новіші тролейбуси. Дочекались. 0.30 – 0.37 Зараз пока він поїде до Катіона, а буде їздити на Озерну. На 11 маршруті буде їздити.

Сім нових тролейбусів обійшлися бюджету Хмельницького майже у 33 з половиною мільйона гривень. Поставило машини луцьке підприємство «Богдан Моторс». Капітальний ремонт ще одного – восьмого -  тролейбуса  здійснили за рахунок комунального підприємства «Електротранс». Це коштувало  майже мільйон двісті тисяч гривень, – каже директор підприємства Віктор Паламарчук.

Віктор ПАЛАМАРЧУК – директор Хмельницького КП «Електротранс»

 На сьогоднішній день, якщо врахувати цих сім, то на підприємстві є 122 тролейбуси. На лінію виходить, в середньому, 69-71. Нові тролейбуси практично всі виходять. Проблем ніяких немає.

Нові тролейбуси обслуговуватимуть густонаселені райони міста – це Озерна та Ракове. Пасажирів возитимуть з наступного тижня. Упродовж вихідних новий транспорт курсуватиме у тестовому режимі.  

Поділитись у соціальних мережах:

Лише авторизований користувач має можливість залишати коментарі на сайті "Поділля-центр"

  • Авторизація на сайті
     

Template Settings

Color

For each color, the params below will be given default values
Blue Dark_Blue Cyan Purple Green Tomato Yellow

Body

Background Color
Text Color

Spotlight10

Background Color

Footer

Note: Layout Contact-Us is applied only for menu Contact Us and menu About Us.
Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction
Besucherzahler