Новини

Бігборди у хмельницькому середмісті демонтують , а інші місця розповсюджувачам реклами не пропонують. Про це нам повідомили представники товариства «Тритон». Бізнесмени запевняють: фахівці міського Департаменту архітектури, містобудування та земельних ресурсів усно обіцяли їм підшукати локації для розміщення рекламних оголошень не у центрі. Але, за словами підприємців, намір посадовців так і залишився обіцянкою. Як все пояснюють представники Департаменту, у сюжеті Світлани Русіної.

Сергій Гідзула рекламує продукцію підприємства більше 10 років. Каже, проблеми з дозвільною документацією на розміщення рекламних носіїв почалися рік тому. Три з шести його бігбордів міська рада намірилась демонтувати. Оскільки така реклама, на думку посадовців, не прикрашає центр. Бізнесмен запевняє: посадовці Департаменту архітектури й містобудування усно обіцяли надати натомість локації за межами середмістя Хмельницького. Але, каже Сергій Гідзула, далі слів чиновники не пішли:

 Сергій ГІДЗУЛА – представник компанії, що розповсюджую рекламу - Єдине, що вони давали, це просто казали: у вас є три дні, два тижні, у вас є місяць, щоб демонтувати ці борди. Тобто ніякої мови про те, щоб надати інші дозволи. Олександр Чорнієвич при особистій розмові казав, що він надасть це місце згідно з цим договором. Але коли ти виходиш з кабінету і пишеш листа, щоб надали це місце, приходить відповідь: у вас є там два тижні, щоб демонтувати цей бігборд.

Один з трьох бігбордів розміщувався поблизу корпусу міського перинатального центру.  Він, на думку чиновників міськради, морально застарів – розповідають представники «Тритону». Тому у лютому рекламоносій демонтували комунальники. Відтоді доля цієї конструкції підприємцям невідома.

 Катерина ГІДЗУЛА – представник компанії, що розповсюджує рекламу - Коли ми під’їхали на місце, він вже був зрізаний, лежав у машині. Коло міського комунального транспорту. Якого саме, ми не знаємо. Поліція не побачила тут правопорушень. Бо є постанова про рішення міської ради

Поспілкуватися з керівником Департаменту архітектури, містобудування та земельних ресурсів Олександром Чорнієвичем, окрім як телефоном, нам не вдалося. Посадовець пояснив: щоб дізнатися про місцезнаходження демонтованого бігборду, потрібно звертатися із запитом. За словами чиновника, для отримання дозволу на нове місце для конструкції також необхідна заява розповсюджувача.

 

 Олександр ЧОРНІЄВИЧ – директор Департаменту архітектури, містобудування та земельних ресурсів – Коли були діючі договори, то ми їм давали місця. Вони не зверталися. Ми їх повідомили про демонтаж. Та й все. Решту бігбордів «Тритону» - біля ЦУМу та підземного переходу - за словами пана Чорнієвича, знімуть найближчим часом. Загалом для розвантаження середмістя від великих рекламних конструкцій у Хмельницькому планують демонтувати 20 бігбордів розміром 3 на 6 метрів. Представники ж «Тритону» повідомили: свої суперечки з Департаментом відстоюватимуть в Хмельницькому окружному адміністративному суді. 

Поділитись у соціальних мережах:

Лише авторизований користувач має можливість залишати коментарі на сайті "Поділля-центр"

  • Авторизація на сайті
     

Template Settings

Color

For each color, the params below will be given default values
Blue Dark_Blue Cyan Purple Green Tomato Yellow

Body

Background Color
Text Color

Spotlight10

Background Color

Footer

Note: Layout Contact-Us is applied only for menu Contact Us and menu About Us.
Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction
Besucherzahler