Новини

Це мистецький проект , що об’єднав і спів, і музику, і танці. Аби об’ємно показати дух козацької вольниці, описаний Кобзарем.

 

 

Новий проект  «Козацький міф» від обласної філармонії – це не лише звернення  до козацької тематики у творах Шевченка, але й проекція його мистецького спадку  у творчості різних композиторів і виконавців, каже очільник закладу Олександр Драган.

Олександр ДРАГАН, директор Хмельницької обласної філармонії 

Творчість Шевченка не можна назвати шароварщиною. Вона занчно ширша ,вона для мене більше асоціюється із європейською героїкою, з європейською літературою ,яка писалася в добу весни народів».

У програмі концерту намагалися збалансувати як популярні твори, так і ті, що прозвучать або вперше, або у незвичній інтерпретації. Як наприклад, кантата Віктора Камінського «Чигерине ,Чигенрине», пояснює хормейстер.

Катерина ДРОБІТ,  хормейстер

Він її переклав зі струнного оркестру і двох бандур для нашого складу оркестру. Це буде прем’єра.

Соліст Хмельницької обласної філармонії Степан Дробіт у «Козацькому міфі Шевченка» буде виконувати кілька сольних номерів. Зізнається: з кожним роком поглиблює  для себе тлумачення Шевченка.

Степан ДРОБІТ, соліст Хмельницької обласної філармонії

 колись на майстер класі відомий бас Павло Гунька сказав: ви всі українці трактуєте Шевченка трагічно, а він набагато ліричні ший ,набагато веселіший 27.15

«Козацький міф Шевченка» - це не лише покладена на музику поезія Шевченка, але і танцювальні номери. Вони мають  передавати дух козацької вольниці, описаної Шевченком.

Сергій КАЧУРИНЕЦЬ, балетмейстер:

 Ми хотіли показати ,які вони були чесні гонорові, а не просто масові гуляння34.17

Побачити «Козацький міфі Шевченка» можна у  п’ятницю, 9 березня, у Хмельницькій обласній філармонії. Вхід вільний. Наталя Захарчук, Іван Мовчан, новини «Поділля центр», новини на першому.

Поділитись у соціальних мережах:

Лише авторизований користувач має можливість залишати коментарі на сайті "Поділля-центр"

  • Авторизація на сайті
     

Template Settings

Color

For each color, the params below will be given default values
Blue Dark_Blue Cyan Purple Green Tomato Yellow

Body

Background Color
Text Color

Spotlight10

Background Color

Footer

Note: Layout Contact-Us is applied only for menu Contact Us and menu About Us.
Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction
Besucherzahler