Новини

Простежити  онлайн за рухом громадського транспорту жителі обласного центру можуть за допомогою смартфонів та комп’ютерів.  Для цього потрібно завантажити додаток «Дозор-Сіті» , або зайти на сайт із аналогічною назвою.  Наразі GPS-трекерами обладнані  438 одиниць громадського транспорту  Хмельницького ,що становить 95%  від усієї кількості маршруток, автобусів та тролейбусів, що нині курсують обласним центром. Подробиці у сюжеті  Ірини Аріон.

У режимі онлайн  нині  обласним центром курсує 438 автобусів, тролейбусів і маршруток. Так нині  працює сервіс стеження за рухом громадського транспорту на сайті «Дозор-сіті».  Хмельничанка Катерина Прокопець розповідає: збираючись на роботу, стежила  за маршруткою № 25:

Катерина ПРОКОПЕЦЬ, хмельничанка

 їхній інтервал руху 10-15 хвилин, якщо я не помиляюся, і тільки один на маршруті. Ось зараз на даний момент є 2, але всі в одну сторону  

У міській раді пояснюють: наразі на маршрутах 25 і 25а працюють тимчасові перевізники. Таких у Хмельницькому 12. Конкурс з визначення перевізників на цих маршрутах відбудеться 23 березня:

Анатолій БОНДАРЕНКО, заступник голови Хмельницької міської ради

 відстежуватися мають маршрути, де відбулися конкурси, це передбачено умовами договору. 0.58 –1.15 на ці тимчасові маршрути перекидаються з інших маршрутів, там, де вони не потрібні. Коли вже буде проведено конкурси, будуть під 25-й маршрут прописані конкретні транспортні засоби, тоді вже все буде працювати чітко

Перевізник Олександр Мішин витратив на встановлення GPS-трекерів понад 160 тисяч гривень. Однак технічні проблеми ще є:

Олександр МІШИН, приватний підприємець

 з нашої вини, і з компанії «Дозор» те, що вона не показує реальну об’єктивну картину в режимі онлайн як рухаються транспортні засоби, але ми сьогодні для цього збиралися, щоб попрацювати додатково 1.16 –1.24  економічної вигоди для нас немає, це просто додатковий додаток і додаткове економічне навантаження, але для пасажирів повинно бути зручно.

Сервіс «Дозор» нині працює у 14 містах України, зокрема ,й у шести обласних центрах. Найшвидше – за три місяці – запровадили систему стеження в Ужгороді, - каже представник компанії «Дозор-Україна» Андрій Умінський.  Сьогодні презентували у міській раді перші результати:

Андрій УМІНСЬКИЙ, комерційний директор компанії «Дозор Україна»

 система не зараховує чи зараховує певні моменти. Наприклад, зараз вже не можна не доїжджати до останньої зупинки і розвертатися, тому що система не порахує той маршрут, тобто зараз йдуть певні пояснення

Керівник міського управління транспорту та зв’язку Сергій Шепурев розповідає: наразі у Хмельницькому немає транспортних засобів, котрі постійно працюють на одному маршруті.

Сергій ШЕПУРЕВ, т.в.о начальника управління транспорту і зв’язку Хмельницької міської ради

 ми писали завдання до підприємства GPS-навігації Дозор щодо підшиття трекерів до маршруту, на який він виїжджає як резервний або на заміну. Ці питання, я думаю, найближчим часом врегулюються

Доопрацювати систему в «Дозор-сіті» обіцяють впродовж місяця. 

Поділитись у соціальних мережах:

Лише авторизований користувач має можливість залишати коментарі на сайті "Поділля-центр"

  • Авторизація на сайті
     

Template Settings

Color

For each color, the params below will be given default values
Blue Dark_Blue Cyan Purple Green Tomato Yellow

Body

Background Color
Text Color

Spotlight10

Background Color

Footer

Note: Layout Contact-Us is applied only for menu Contact Us and menu About Us.
Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction
Besucherzahler