Новини

Спортсмени краю готуються до Гімназіади України з велоспорту в Білій Церкві. Відбір до збірної області вже пройшли хмельничанки Вікторія Лазурко і Анастасія Калашнік. Дівчата мають розряд кандидата в майстри спорту України. Як вони тренуються напередодні змагань – бачила наша знімальна група.

 

Шістдесят кілометрів на велостанку щодня наїжджають хмельничанки Вікторія Лазурко і Анастасія Калашнік. Так вони готуються до Всеукраїнських ігор школярів  України з велоспорту. Участь у ній спортсменки вважають черговим кроком вперед. Якщо фінішують першими на всеукраїнських змаганнях, то представлять країну на всесвітніх заїздах у Марокко.

Анастасія КАЛАШНІК кандидат у майстри спорту України з велоспорту, м. Хмельницький

20: 44-1: «Це дуже важливо, тому що це – міжнародні змагання, нові досягнення в моєму житті до кращих результатів. Щоб потім поїхати на чемпіонат Європи, світу. І добиватися висот».

З ким доведеться їхати за медалі української Гімназіади хмельницькі велосипедистки знають, розповіла Вікторія Лазурко. І додає, легких суперниць там не буде.

Вікторія ЛАЗУРКО кандидат у майстри спорту України з велоспорту, м. Хмельницький

14: 45-55: «Багато дівчат є сильних з Білої Церкви, з Тернополя. 59-1.05: «Від кожного можна очікувати найкращі результати, думаю, ми виступимо гідно».

Аби виграти змагання дівчата тренуються двічі на день. Роблять вправи на розтяжку і працюють над витривалістю.

Анастасія КАЛАШНІК кандидат у майстри спорту України з велоспорту, м. Хмельницький

20: 1.43-2: «Кожна гонка це – стрес, це конкуренція, нові враження. До кожної гонки треба підходити серйозно. На кожну гонку я налаштовуюся зосереджено і сподіваюся на найкращий результат».

Учасники Гімназіади України з велоспорту їхатимуть індивідуальну і командну гонки на трасі в Білій Церкві. Її, за словами заслуженого тренера України з велоспорту Вікторії Кондрут, спортсменки вже знають.

Вікторія КОНДРУТ заслужений тренер України з велоспорту, м. Хмельницький

24: 2.29-2.46: «В Белой Церкве мы очень часто, каждый ребенок очень хорошо знает там трассу, каждую ямку знает, как объехать с закрытыми глазами. Трассы есть там и тяжелые, и легкие, есть подъемы, есть равнины».

Гімназіада України з велоспорту запланована на 3 квітня. 

Поділитись у соціальних мережах:

Лише авторизований користувач має можливість залишати коментарі на сайті "Поділля-центр"

  • Авторизація на сайті
     

Template Settings

Color

For each color, the params below will be given default values
Blue Dark_Blue Cyan Purple Green Tomato Yellow

Body

Background Color
Text Color

Spotlight10

Background Color

Footer

Note: Layout Contact-Us is applied only for menu Contact Us and menu About Us.
Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction
Besucherzahler