Новини

«До і після» та «Проскурів у кишені» - так називаються нові книги хмельницького поета і краєзнавця Ігоря Байдака. Їх він презентує містянам 15-го березня у будинку культури. Автор зізнається: римовані рядки склалися упродовж кількох тижнів. Ігор Байдак відзначає – іронічно та у віршах мандрівку Хмельницьким ще ніхто не проводив. А саме таким путівником і є нові видАння.

 

Ігор БАЙДАК – поет, краєзнавець:  Головним проектом була книжка «До і після». 0:31+ 0:56 Я описав усе наше місто, майже всі пам’ятники, вулиці, у гумористично-віршованій формі. І вийшов «синочок» тієї книжки «Проскурів у кишені». Я там придумав цікавий сюжет, а наша художниця Олена Янчук – втілили його, їде на Харлєє Богдан Хмельницький на перехресті, стоїть вказівник «Проскурів», а він везе табличку «Хмельницький». Їде перейменовувати наше місто.  Фактично, це вперше – віршована мандрівка Хмельницьким, про всі цікаві куточки, пам’ятники, вулиці  Презентація відбудеться 15 березня, у міському будинку культури, на 19-у годину.Буде побудований цей вечір у вигляді поетичної екскурсії. 3:18

 

І вже нині письменник працює над наступними книжкАми – трилогією «Про океан, акул і волейбол», «Коли ми були операми» та «Туризм в мені і я в туризмі». Це будуть гумористичні морські, кримінальні та туристичні пригоди із життя самого автора.

Поділитись у соціальних мережах:

Лише авторизований користувач має можливість залишати коментарі на сайті "Поділля-центр"

  • Авторизація на сайті
     

Template Settings

Color

For each color, the params below will be given default values
Blue Dark_Blue Cyan Purple Green Tomato Yellow

Body

Background Color
Text Color

Spotlight10

Background Color

Footer

Note: Layout Contact-Us is applied only for menu Contact Us and menu About Us.
Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction
Besucherzahler