Новини

Чоловічі команди завершили зустрічі відкритого чемпіонату міста Хмельницького з хокею з шайбою. За «бронзу» змагалися Хмельницька команда «Прайд» та Тернопільська «Подоляни». Кому вдалося зійти на третю сходинку п’єдесталу пошани, розповідає Світлана Поробок.

Рахунок у зустрічі за «бронзу» 9-го чемпіонату закинули хмельничани. Суперники з Тернополя з відповіддю не забарилися, і за перший період команди подвоїли рахунок. Тож підсумок першої 20-хвилинки-нічия 2:2. У другому періоді гравці обох команд змінили темпоритм на швидший, і результативнішими були хокеїсти «Прайду». Вони тричі влучили в ворота «Подолян», опоненти спромоглися на одну. Рехультат-5:3. Та останній період  матчу був сповнений несподіванок і інтриги-каже голова суддівського комітету Федерації хокею з шайбою Сергій Мандзій.

Сергій МАНДЗІЙ, голова суддівського комітету Федерації хокею з шайбою. Емоції зашкалюють, це вже перевищує градус.

В останньому періоді гравці обох команд активізувалися, та тернополяни були наполегливіші й закинули «прайдівцям» дві шайби. Долю «бронзи» хмельницького чемпіонату після рахунку 5:5 визначила остання шайба хмельничан. Яка влетіла в ворота «подолян» за лічені хвилини до закінчення зустрічі. Нелогічно і несподівано-каже Сергій Мандзій, але в спорті таке трапляється.

Сергій МАНДЗІЙ, голова суддівського комітету Федерації хокею з шайбою. Є якась хвилина, коли Всевишній допомагає. Остання шайба-нелогічна вирішила долю…Команди йшли шайба в шайбу, і кожна команда могла її забити.

Хмельничани, які тепер-бронзові призери 9-го відкритого чемпіонату Хмельницького з хоккею серед аматорських команд-святкують перемогу. Гравець «Прайду» Костянтин Карлов своєї радості не намагається приховати. Хокеїст каже: занадто важкою в емоційному сенсі булла ця зустріч.

Костянтин КАРЛОВ,  гравець Хмельницької хокейної команди «Прайд». Гра важка, Але ми перемогли.

Для обох команд-кажуть гравці-перемога саме в цій зустрічі була важливою. Тернопільський хокеїст Сергій Мурин не приховує: підсумками матчу розчарований.

Сергій МУРИН, гравець Тернопільської хокейної команди «Подоляни». Ми трохи зарано повірили в перемогу. МИ коли сюди їхали, то вже гравці думали-3 місце в нас в кармані.

У поразці тернопільські хокеїсти нікого, крім себе, не звинувачують, Але нарікають на нетактовну гру господарів чемпоінату.

Сергій МУРИН, гравець Тернопільської хокейної команди «Подоляни». Грали безтактно, повно порушень…руками били, це-порушення правил!

Хмельничани кажуть: і самі знають, що порушення були. Але ж дуже хотілося виграти-каже капітан «Прайдівців» Олег Іванчук.

Олег ІВАНЧУК, капітан Хмельницької хокейної команди «Прайд». Я вірю в свою команду, порушення були, Але хлопці дуже хотіли виграти.

Тернополяни, хоч і зазнали поразки, запевняють: наступного сезону братимуть участь у чемпіонаті.

Сергій МУРИН, гравець Тернопільської хокейної команди «Подоляни». Плануєм боротися за 1 місце.

А за «золото» 9 чемпіонату змагалися Хмельницький «Легіон» та тернопільські «Галицькі ведмеді». Світлана Поробок, Володимир Саприкін, новини, «Поділля-центр».

А «золото» 9-го відкритого чемпіонату міста з хокею здобула команда «Легіон- Хмельницький», яка  з рахунком 5:2 перемогла тернопільських «Галицьких ведмедів».