Новини

Міжнародний фестиваль «Камер Фест» завершився.  Протягом 11 днів хмельничани мали нагоду послухати музику українських і зарубіжних авторів - знаних і менш відомих для широкого загалу. У програмі останнього фестивального дня звучала музика ЙогАннеса Брамса і Лесі Дичко. Більше розкаже Наталя Захарчук.

Сполучені Штати, Швейцарія, Бельгія, Німеччина, Австрія, Китай – такими були гості цьогорічного – 9-того – «Камер фесту». Катажина  та Кшиштоф Полонеки -  польські музиканти, які довгий час працюють у Німеччині. Пан Кшиштоф – соліст Берлінської філармонії. Зізнаються, для них було честю грати у нашій філармонії.

Катажина ПОЛОНЕК, Кшиштоф ПОЛОНЕКД для нас це велика приємність. Ми зустріли тут багато щирих, відданих музиці людей –Це дуже приємно усвідомлювати, що можеш долучитися до потрібної справи, до розвитку вашого музичного закладу. Нам сподобалися ваші музиканти, диригент. Раді, що можемо внести у музичне життя вашого міста щось своє

Музиканти кажуть, що для них немає різниці, де грати: в Берліні, Нью-Йорку чи у Хмельницькому. А  на запитання, чому саме Брамс, відповіли, що це один із улюблених їхніх композиторів.

Катажина ПОЛОНЕК,    Брамс один із найближчих нам композиторів ,  який поєднує в собі такі інтелектуальні сфери із чуттєвою музикою,  з чудовим звуком, з красивою формою і, водночас, він є такий щирий, напевне, тому люди його сприймають

За словами директора філармонії Олександра Драгана, хмельницькі музиканти на фоні поважних зарубіжних гостей виглядали достойно.

Олександр ДРАГАН, директор Хмельницької обласної філармонії  Дуже цікаво себе показали наші солісти квартет концертмейстрів оркестру ,соліст Тарас Мали.к Їхній концерт приніс море задоволенняі. І, сидячи в органному залі, думаю,  ніхто не засумнівався, що це виконавці європейського рівня, хоч це наші всі хмельницькі музиканти.

Олександр Драган відзначає високий рівень Хмельницького симфонічного оркестру. Упродовж фестивалю він виконав три складні програми з трьома різними диригентами і показав, що є міцним базисом для проведення фестивалей.

Олександр ДРАГАН, директор Хмельницької обласної філармонії   незважаючи  хто стоїть за пультом оркестр росте постійно тому що оркестр молодий ,динамічний оркестр дуже чутливий, він  відгукується на  будь-яку диригентську руку ,на будь-яку диригентську. Емоцію і це відразу передається глядачам 

Тарас Мартиник, диригент Хмельницького академічного симфонічного оркестру каже, що виконувати музику сучасної української композиторки Лесі Дичко  було і цікаво і складно. Тому до останньої репетиції відпрацьовували кожен такт, кожен інструмент, кожну групову партію. Особливо у творі «Веснянки», який передає переливання весняних звуків у природі.

Тарас МАРТИНИК, диригент  і чим реальніше композитор це пише, тим складніше 

 У неї такі особливі гармонії і такі особливі переливання гармоній які вливаються, така приємна химера щось таке химерне, але водночас приємне, таке,  яке заворожує.

Поділитись у соціальних мережах:

Лише авторизований користувач має можливість залишати коментарі на сайті "Поділля-центр"

  • Авторизація на сайті
     

Template Settings

Color

For each color, the params below will be given default values
Blue Dark_Blue Cyan Purple Green Tomato Yellow

Body

Background Color
Text Color

Spotlight10

Background Color

Footer

Note: Layout Contact-Us is applied only for menu Contact Us and menu About Us.
Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction
Besucherzahler