Новини

 

24 команди – а це більше сотні учасників - прибули в Хмельницький на відомчий чемпіонат Державної прикордонної служби України з рукопашного бою. Це -теперішні й майбутні прикордонники з усіх регіональних управлінь, їхніх загонів та підрозділів, а також курсанти Національної академії Держприкордонслужби імені Богдана Хмельницького. Про перебіг змагань – у сюжеті Світлани Поробок.

 

Серед учасників чемпіонату є прикордонники, які досягли рівня професійних спортсменів із рукопашного бою та універсального, до складу якого також входить рукопаш. Такі сьогодні отримали посвідчення майстрів спорту міжнародного класу. Як-от курсант-третьокурсник Хмельницької академії Євгеній Хотінь. До цього звання, каже хлопець, ішов з 2007-го, відколи почав займатися спортом.

Євгеній ХОТІНЬ, майстер спорту міжнародного класу з рукопашного бою. В 2015 на чемпіонаті світу був третім, в 16 році на чемпіонаті Європи був другим, в 17 році на чемпіонаті Європи в Будапешті виграв, в мені присвоїли звання МСМК.

Микола Подоляк, голова спортивного комітету Держприкордонслужби України, вважає: рукопашний та універсальний бої - необхідні для підготовки вартових кордонів.

Микола ПОДОЛЯК, голова спортивного комітету Держприкордонслужби України. Треба знати прийоми, не тільки вміти стріляти, а й оборонятися руками…Це придає сміливості.

Хмельничанин Олександр Капець, який зараз навчається в магістратурі академії, каже: навики рукопашу йому у службі в військовій частині згодилися.

Олександр КАРПЕЦЬ, майор Державної прикордонної служби України. Пішов служити в Чернівецький загін, навички мені допомогли в службі, і зараз допомагають.

Змагання складаються з трьох турів. Головний суддя чемпіонату Гаррій Оседлевич каже: перший пройшли не всі, але підготовка цьогоріч краща, ніж торік.

Гаррій ОСЕДЛЕВИЧ, головний суддя змагань. В этом году на 2-3 головы выше подготовка…Нужно было продемонстрировать самооборону от вооруженного противника-дубинкой, ножем, пистолетом…эта техника нашим защитникам нужна.

Лейтенант Олександр Ковбаса з Могилів-Подільського – один із тих, хто перший тур успішно пройшов та бере участь у другому. Це-власне рукопаш у його повноконтактній версії. Де суддівська колегія оцінює кидкову й ударну техніку та вміння виконувати задушливі й больові прийоми. Олександр каже-йому більше знайома ударна техніка.

Олександр КОВБАСА, лейтенант Державної прикордонної служби України. Бо я займався боксом, але…і кидкову підтягнув.

Завтра відбудуться фінальні бої з рукопашу серед сильніших учасників. А суддівська колегія визначить, хто отримає нагороди. 

Поділитись у соціальних мережах:

Лише авторизований користувач має можливість залишати коментарі на сайті "Поділля-центр"

  • Авторизація на сайті
     

Template Settings

Color

For each color, the params below will be given default values
Blue Dark_Blue Cyan Purple Green Tomato Yellow

Body

Background Color
Text Color

Spotlight10

Background Color

Footer

Note: Layout Contact-Us is applied only for menu Contact Us and menu About Us.
Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction
Besucherzahler