Новини

Звіти_наживо стартували із Олександром Симчишином на “Поділля-Центр

 

23 березня на хмельницькому регіональному мовнику Суспільного - “Поділля-Центр” — стартував проект команди UA: СУСПІЛЬНЕ МОВЛЕННЯ та громадського руху ЧЕСНО #Звіти_наживо. Це унікальний формат програми, де місцеві посадовці звітують перед громадськістю про свою роботу у прямому ефірі. Глядачі мали змогу завчасно поставити своє питання у соцмережі Facebook та зателефонувати під час програми. “Поділля-центр” не надає майданчик для піару посадовців в ефірі. Суспільне створює умови об’єктивного і реального висвітлення роботи місцевої влади. 

Першим в інтерактивному звітуванні взяв участь хмельницький міський голова - Симчишин Олександр Сергійович, зазначивши що йому імпонує можливість інтерактивного спілкування з містянами. Трансляція велася не тільки на телеканалі, а також на радіо «Поділля-Центр» та сторінці “Поділля-Центр” у Facebook.

Під час підготовки до ефіру, команда програми завчасно зібрала найбільш гострі для міста питання із коментарів краян у Facebook. Також під час проекту звучали запитання від глядачів, котрі телефонували під час ефіру до студії, та експертів.

 

Зокрема, під час прямого телерадіоефіру, міський голова зупинився на тому, що нині у обласному ценрі розглядається можливість будівництва двох багаторівневих  паркінгів у центрі на вулиці Проскурівського підпілля та аналогічного паркінгу на вулиці Прибузькій.

 

А відповідаючи на питання глядача, щодо поганого транспортного забезпечення житлового масиву індивідуальної забудови «Хутір Швейцарія», Олександар Симчишин заявив, що допоки у подібних житлових районах не буде облаштовано нормальних доріг та, загалом, інфраструктури, громадський транспорт не може там курсувати з міркувань безпеки.

 

ВЕДУЧА ПРОЕКТУ, ОЛЕНА КЕМЕНЯШ: «Насичений формат проекту дав можливість глядачам отримати відповіді на багато запитань і не занудьгувати при цьому.  До того ж, міський голова затримався після ефіру і особисто відповів у ФБ на запитання, які не встигли озвучити в ефірі. Таку практику можна запровадити з подальшими спікерами».

 

ТЕТЯНА МОСКАЛЬЧУК, КОРЕСПОНДЕНТ ТЕЛЕКАНАЛУ «ЕКСКЛЮЗИВ»: «Думаю, для такого проекту треба більше експертів у студії з більшою кількістю гострих питань».

 

КОСТЯНТИН ЗВАРИЧ, ЗАВВІДДІЛОМ ОБЛАСНОГО ВИДАННЯ «ПОДІЛЬСЬКІ ВІСТІ»: «Хороший формат. Зручний час ефіру. Але спікера слід орієнтувати на коротші відповіді, бо мало часу залишається для дзвінків у студію».

 

Для тих, хто впустив можливість подивитись перший випуск Звітів_наживо у Хмельницькому в прямому ефірі, є запис програми на наших платформах.

 

 

Тож дивіться продовження Звітів_наживо щомісяця у прямому ефірі регіональних філій НСТУ. Такі інтерактивні звіти заплановані до кінця року за актуальними на цей час темами:

 

Квітень — департаменти культури

 

Травень — організація оздоровлення дітей 

 

Червень — ремонт доріг 

 

Липень — голови ОТГ, мери малих міст

 

Серпень — реформа освіти

 

Вересень — медична реформа

 

Жовтень — початок опалювального сезону

 

Листопад — бюджети міст

 

Грудень — звіти мерів обласних центрів за 2018 рік.

 

Поділитись у соціальних мережах:

Лише авторизований користувач має можливість залишати коментарі на сайті "Поділля-центр"

  • Авторизація на сайті
     

Template Settings

Color

For each color, the params below will be given default values
Blue Dark_Blue Cyan Purple Green Tomato Yellow

Body

Background Color
Text Color

Spotlight10

Background Color

Footer

Note: Layout Contact-Us is applied only for menu Contact Us and menu About Us.
Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction
Besucherzahler