Новини

Правоохоронні органи встановлюватимуть причину загибелі риби у ставку селища Базалія Теофіпольського району. А також те, чи причетна до цього місцева трикотажна фабрика. Про це нам повідомив старший державний інспектор з охорони навколишнього природного середовища Хмельницької області Олег Ліщук. За його словами, таке рішення фахівці Держекоінспекції прийняли після перевірки водойми. У роботі підприємства, повідомив Олег Ліщук, виявили ряд порушень природоохоронного законодавства. Тепер, каже, документи готуються передати до суду.

 

Олег ЛІЩУК старший державний інспектор з охорони навколишнього природного середовища Хмельницької області

01.40. Фабрика відповідно до дозвільних документів……….  Виявлено перевищення по хлоридах, хімічному споживанню кисню     - та по залізу загальному  02.15

 

Нагадаю, мертву рибу у ставку Базалії Теофіпольського району селяни виявили 15 березня. До її загибелі, сказав місцевий житель Олександр Сивак, може бути причетна місцева трикотажна фабрика. На підприємстві це спростовують. За словами технолога фабрики Леоніда Реви, фабрика дотримується вимог поводження з відходами.

 

Леонід РЕВА технолог трикотажної фабрики смт Базалія, Теофіпольський район

 «В нас є велика очисна станція. Кінцевим продуктом є технологічна вода. Звичайно, мінімальний запах чи колір він мусить бути, але природнім способом, потрапляючи в підземні води і потрапляючи в річки вона очищається»

Поділитись у соціальних мережах:

Лише авторизований користувач має можливість залишати коментарі на сайті "Поділля-центр"

  • Авторизація на сайті
     

Template Settings

Color

For each color, the params below will be given default values
Blue Dark_Blue Cyan Purple Green Tomato Yellow

Body

Background Color
Text Color

Spotlight10

Background Color

Footer

Note: Layout Contact-Us is applied only for menu Contact Us and menu About Us.
Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction
Besucherzahler