Новини

 

Це короткі відеозвернення  українців з усіх континентів. Тут і подоляни, котрі нині подорожують Африкою, і полярники з Української антарктичної  станції «Академік Вернадський», українці, що тепер мешкають у Голівуді, представники діаспори в Бразилії, український скрипаль із Китаю, наші туристи в Швейцарії та Іспанії. Одразу планували, що участь у проекті візьмуть лише краяни, але в процесі роботи таке обмеження вирішили зняти.

 

 

«Запрошення розсилали через соціальні мережі, користувачі активно ними ділились, тому вирішили, що участь можуть брати українці з інших регіонів нашої держави, які перебувають за кордоном», сказав керівник творчої групи «Ранок» Олексій Єленков.

 

«У  програмі «TVійРанок»  із  Днем народження Україну вітатимуть музиканти, блогери, спортсмени, громадські діячі, науковці, підприємці. Що цікаво, жоден комплімент не повторює попередній», — розповіла  продюсерка філії Хмельницької регіональної дирекції «Поділля-центр» Любов Тімкова.

 

«Україні дякують за бузьки, запашну полуницю і кольори на вишиванці. А ще роблять компліменти інженерам, інтелект котрих визнає світ, та людям, здатним на самопожертву», — додала продюсерка.

 

«Попри масштаб охоплення, роботу над «компліментами» ускладнювали лише часові пояси. До прикладу, щоб вийти на скайп-зв’язок у допустимий для Хмельницького й Вашингтону час, пішло дві доби. Але що реально стало каменем спотикання — це «інтернет-ями». Відео вже є записане й у полярників, і у спортсменів, котрі нині перебувають в Африці. Але переслати його виявилося складно. Поки чекаємо», — пояснив керівник творчої групи «Ранок» Олексій Єленков.

 

Загалом в телеефірі Суспільного «Поділля-центр» у День прапора та на День Незалежності — багато документальних фільмів про становлення України. Радіоефір оживимо включеннями наживо з локацій, де відбуватимуться мистецькі заходи. Окремо плануємо пряму трансляцію на нашу сторінку у Facebook з 12:00 до 14:00. Покажемо те, що відбуватиметься на головній площі області – Хмельницькому Майдані Незалежності.

Нагадаємо, До 27-річчя незалежності України Суспільне мовлення підготувало для глядачів спецефіри на UA: ПЕРШИЙ.

Поділитись у соціальних мережах:

Лише авторизований користувач має можливість залишати коментарі на сайті "Поділля-центр"

  • Авторизація на сайті
     

Template Settings

Color

For each color, the params below will be given default values
Blue Dark_Blue Cyan Purple Green Tomato Yellow

Body

Background Color
Text Color

Spotlight10

Background Color

Footer

Note: Layout Contact-Us is applied only for menu Contact Us and menu About Us.
Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction
Besucherzahler