Новини

Учасником фестивалю міг стати будь-хто,  хто вміє тримати в руках мобільний пристрій та знає, як на нього знімати відео.

 Організатором  обласного фестивалю мобільних фільмів є Хмельницька філія НТКУ «Поділля Центр». Протягом кількох місяців на фестиваль приймалися відеоролики від глядачів, зняті або змонтовані на будь-якому мобільному пристрої (смартфон, планшет, мобильний телефон, фотоапарат, action-камера). Під час конкурсу на сайті «Поділля-центр» було розміщено більше 40 роликів від жителів не лише області, а й інших регіонів та столиці.

«З усіх робіт журі вибрало 10  роликів,  які увійшли в шорт-лист фестивалю. Після чого було оголошено голосування для визначення переможців фестивалю на нашому офіційному сайті. В результаті було оголошено трьох переможців. Ними стали школярка Олександра Наумова з фільмом «Орел і Решка по-хмельницьки», Вадим Подзігун з «Канікулами по-українськи» та Ігор Новченков з фільмом «Бордюр. Стіна».  На цьому ми не зупинимося, вже навесні 2017 стартує другий фестиваль «кишенькових» фільмів!» - розповідає виконавчий директор «Поділля-центр» Тетяна Колісніченко.

 Усі переможці отримали  дипломи та подарунки від партнерів фестивалю в прямому ефірі програми «Ранок на Поділлі». Наразі роботи усіх учасників  можна переглянути на офіційному сайті «Поділля-центр».

Поділитись у соціальних мережах:

Лише авторизований користувач має можливість залишати коментарі на сайті "Поділля-центр"

  • Авторизація на сайті
     

Template Settings

Color

For each color, the params below will be given default values
Blue Dark_Blue Cyan Purple Green Tomato Yellow

Body

Background Color
Text Color

Spotlight10

Background Color

Footer

Note: Layout Contact-Us is applied only for menu Contact Us and menu About Us.
Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction
Besucherzahler