Новини

За 9 місяців 2016 року на території області від нещасних випадків невиробничого характеру загинула 591 особа (у т.ч. 6 дітей віком до 14 років), що на 2,5% менше порівнюючи з аналогічним періодом 2015 року (загинуло 606 людей у т.ч. 7 дітей до 14 років). Про це повідомляють в управлінні з питань цивільного захисту населення ОДА.

Найбільшу кількість загиблих від нещасних випадків невиробничого характеру зареєстровано: м. Хмельницький (16,4% від загальної кількості загиблих), м.Кам’янець-Подільський (13,5% від загальної кількості загиблих) в Полонському районі ( 3,4% від загальної кількості загиблих), в Городоцькому районі (6,6% від загальної кількості загиблих). Випадки дитячої смертності, внаслідок невиробничого травматизму, зареєстровано у м.Хмельницький – 2 дитини, в Городоцькому, Новошицькому та Летичівському районах загинуло по 1 дитині.

"Найпоширенішими причинами нещасних випадків із смертельними наслідками були: навмисне самоушкодження – 28,68%, випадкове отруєння та дія алкоголю – 14,21%, нещасні випадки спричинені дією диму, вогню та полум’я -8,18%. транспортні нещасні випадки – 8,12%", - повідомляють в управлінні.

Поділитись у соціальних мережах:

Лише авторизований користувач має можливість залишати коментарі на сайті "Поділля-центр"

  • Авторизація на сайті
     

Template Settings

Color

For each color, the params below will be given default values
Blue Dark_Blue Cyan Purple Green Tomato Yellow

Body

Background Color
Text Color

Spotlight10

Background Color

Footer

Note: Layout Contact-Us is applied only for menu Contact Us and menu About Us.
Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction
Besucherzahler