Новини

Пасажири хмельницьких маршруток та автобусів продовжують  їздити за звичним тарифом. Що й обурює перевізників. Нагадаю -  згідно з рішенням міськвиконкому, з 1 березня вказані тарифи мали би зрости, але громадський діяч Іван Кульгук подав заяву до суду. Бо не впевнений, що вони економічно обґрунтовані. Тепер, згідно з рішенням Феміди, це повинні проаналізувати столичні експерти. Відтак,  розгляд справи затягується. Проте  перевізники вирішили оминути судову тяганину.  З подробицями Анна Михайловська.

Більше сотні приватних перевізників обласного центру зібралися на загальні збори, аби вирішити - що робити далі. Очікуваного підвищення тарифів на проїзд у маршрутках і автобусах не відбулося. Адже рішення міськвиконкому від 23 лютого, згідно з яким вартість такого проїзду мала б зрости до 4 гривень, оскаржене в суді. Хмельничанин Іван Кульгук вимагає визнати нечинним вказане рішення міськвиконкому, бо впевнений - воно не має економічного підґрунтя. Розглядаючи справу, Хмельницький міськрайонний суд задовольнив клопотання позивача і призначив судово-економічну експертизу. Допоки останню проводитимуть столичні фахівці, тарифи залишатимуться незмінними. А це загрожує місту транспортним колапсом - запевняють перевізники.

Володимир БОГАЧУК, голова Асоціації пасажирських перевізників «Поділля»

- Процедура експертизи може тягнутися 5-6 місяців, а ми маємо якось працювати…

Олександр МІШИН, приватний перевізник

- Я просто перестану цим займатися, бо працюю в збиток…

Перевізники пропонували різне: приміром, звернутися до влади, аби та виділила гроші на пальне. Або в один день зовсім не вийти на маршрути. Натомість  - виїхати на Майдан Незалежності обласного центру і змусити владу вирішувати питання.

Так чи інак , але цього разу перевізники вирішили до радикальних заходів все таки не вдаватися. Натомість звернутися за допомогою до міських депутатів, аби у законний спосіб розв’язати проблему з тарифами.  

Володимир БОГАЧУК, голова Асоціації пасажирських перевізників «Поділля»

- Будемо просити скасувати рішення міськвиконкому і потім прийняти нове, аби встановити таки підвищені тарифи… сесія міської ради буде проходити 22 березня…

Тепер перевізники сподіваються на розуміння депутатів і влади обласного центру. Але водночас попереджають: якщо 22 березня їхніми вимогами знехтують, автобуси і маршрутки міста зійдуть з рейсів.. 

Поділитись у соціальних мережах:

Лише авторизований користувач має можливість залишати коментарі на сайті "Поділля-центр"

  • Авторизація на сайті
     

Template Settings

Color

For each color, the params below will be given default values
Blue Dark_Blue Cyan Purple Green Tomato Yellow

Body

Background Color
Text Color

Spotlight10

Background Color

Footer

Note: Layout Contact-Us is applied only for menu Contact Us and menu About Us.
Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction
Besucherzahler