Новини

Запровадити квитки для велосипеда в приміському потязі пропонують хмельницькі велоактивісти. Оплата перевезення двоколісного в нерозібраному вигляді вже прописана в правилах Укрзалізниці. Проте, кажуть велолюбителі, як оформити документ двоколісному, - у касах здебільшого не знають. А безкоштовно провозити велосипед у розібраному вигляді, за їхніми словами, незручно. Що пропонують натомість – далі в сюжеті.

Це один із тих випадків, коли Олег Олексієнко без велосипеда. Взагалі, каже, з ним не розлучається  вже сім років  – бере участі у парадах і виїжджає з товаришами в сусідні міста. Для цього обирає приміські потяги й щоразу стикається з проблемою:  як же оформити квиток для перевезення двоколісного.

Олег ОЛЕКСІЄНКО член ГО «Критична маса»

 «Ми хотіли взяти квиток на велосипед, придбати собі і половину сплатити за нього. Нам відмовили, бо не знали, як це зробити. Ми придбали повний квиток на два велосипеди».

 Разом з іншими велолюбителями з громадської організації «Критична маса» Олег направив офіційний лист-звернення до «Укрзалізниці». Де пропонує своє бачення зручного перевезення велосипеда в електричках.

Олег ОЛЕКСІЄНКО член ГО «Критична маса»

 «Ми запропонували внести в касові апарати такий пункт, як перевезення велосипеда, щоб був згідно тарифів, також проінструктувати усіх працівників. Обов’язково вести статистику, щоб мали можливість доступу до неї й змогли потім обрати найпопулярніші маршрути аби потім знати, де пропонувати облаштування веловагонів».

У «Критичній масі» впевнені : їхню ініціативу підтримають й велолюбителі з інших областей України. 

Поділитись у соціальних мережах:

Лише авторизований користувач має можливість залишати коментарі на сайті "Поділля-центр"

  • Авторизація на сайті
     

Template Settings

Color

For each color, the params below will be given default values
Blue Dark_Blue Cyan Purple Green Tomato Yellow

Body

Background Color
Text Color

Spotlight10

Background Color

Footer

Note: Layout Contact-Us is applied only for menu Contact Us and menu About Us.
Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction
Besucherzahler