Новини

У Хмельницькому триває всеукраїнський турнір з вільної боротьби пам’яті воїна-афганця, подолянина Олега Оніщука. Змагання для нашої області є традиційними. Цього разу участь у них беруть більше двох сотень борців – юніорів і жінок. Двадцять із них представляють Хмельниччину.

Олександр МОЗОЛЮК старший тренер Хмельницької області з вільної боротьби

 «Честь Хмельницької області захищає Нугуманов Андрій, на нього покладаємо надії, є також сильні наші дівчата, сподіваюся, хтось з них переможе».

У хмельницького борця Андрія Нугуманова попереду фінал. Хлопець набирається сил після першої сутички. Розповів, перемога в ній далася нелегко.

Андрій НУГУМАНОВ борець, м. Хмельницький

 «Суперник був з Київської області, виграти було важко».

Борець у синій формі – один із вихованців заслуженого тренера України з вільної боротьби, киянина Григорія Данько. Він підготував таких спортсменів, як Тарас Данько й Василь Федоришин, які є призерами Олімпійських Ігор. На турнір до Хмельницького, каже, привіз не таких титулованих борців, проте, не менш перспективних.

Григорій ДАНЬКО заслужений тренер України з вільної боротьби

 «Цей турнір є перевіркою молодих хлопців перед чемпіонатом України. Він відбудеться на початку квітня в Івано-Франківську. Спортсмени будуть боротися за місця в збірній».

Загалом, на турнір з вільної боротьби пам’яті Олега Оніщука приїхали 15 команд. Є учасники з нашої, а також з Донецької, Житомирської, Київської, Львівської, Херсонської, Черкаської та інших областей України. За перемогу в Хмельницькому вони змагатимуться один день. 

Поділитись у соціальних мережах:

Лише авторизований користувач має можливість залишати коментарі на сайті "Поділля-центр"

  • Авторизація на сайті
     

Template Settings

Color

For each color, the params below will be given default values
Blue Dark_Blue Cyan Purple Green Tomato Yellow

Body

Background Color
Text Color

Spotlight10

Background Color

Footer

Note: Layout Contact-Us is applied only for menu Contact Us and menu About Us.
Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction
Besucherzahler