Новини

В обласному центрі відзначили першу річницю заснування Хмельницької ради Лицарів ордену Колумба. Ця католицька організація була створена ще у 1882 році в Америці отцем Майклом МакГівні. Основна мета братерства була взаємна підтримка спільноти та допомога іммігрантам-католикам з низьким рівнем прибутків.

Іван ПРАВОРСЬКИЙ – територіальний делегат лицарів ордену Колумба Хмельницької, Вінницької та Тернопільської областей

- Цей священик зорганізував навколо себе чоловіків, які приїхали на заробітки в Америку. Вони були бідові, були приниженні на роботі. А головне зійшли з праведного шляху. Наркоманія, алкоголізм… Він побачив це і він їх зорганізував, аби допомогти. І тим самим повернув їх до віри, і до правильного життя.

Нині це найчисленніша світська католицька організація в світі. Вона налічує майже два мільйони чоловік. В Україні католицьке братерство розпочало функціонувати у 2013 році. А рік тому створили Хмельницьку раду лицарів ордену Колумба.

Отець Анатолій БІЛОУС - настоятель Римо-католицької церкви парафії «Христа-Царя Всесвіту», м. Хмельницький
Це була перша можливість, коли лицарі Колумба ввійшли в нашу єпархію. Свого часу, коли я побачив важливе завдання, яке має чоловік в житті…

Долучитися до ордену може чоловік, котрий досяг повноліття. Щоправда, є певні умови посвячення у лицарі.

Іван ПРАВОРСЬКИЙ – територіальний делегат лицарів ордену Колумба Хмельницької, Вінницької та Тернопільської областей

- Він повинен бути практикуючий християнин. Тобто, має приходити в храм, приймати участь в службах. Порядним християнином, сповідатися, причащатися.

 В Україні налічується понад вісім сотень лицарів ордену. А під час відзначення річниці створення Хмельницької ради лицарів ордену Колумба братерство поповнився ще сімома лицарями. Андрій  Прокопець один із них.
 Андрій ПРОКОПЕЦЬ – кандидат у лицарі ордену Колумба
- Я вважаюсь парафіянином парафії іншої. Почув, що створився осередок в моїй парафії. І вирішив піти в цей орден. З сім’єю говорили, радились. Вони мене підтримали.

Хмельницькі лицарі ордену Колумба здебільшого католики парафії «Христа-Царя Всесвіту». Проте братерство в обласному центрі продовжує розширюватися. 

Поділитись у соціальних мережах:

Лише авторизований користувач має можливість залишати коментарі на сайті "Поділля-центр"

  • Авторизація на сайті
     

Template Settings

Color

For each color, the params below will be given default values
Blue Dark_Blue Cyan Purple Green Tomato Yellow

Body

Background Color
Text Color

Spotlight10

Background Color

Footer

Note: Layout Contact-Us is applied only for menu Contact Us and menu About Us.
Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction
Besucherzahler