Новини

Замість води – яскраві кульки, а у ролі потерпілих – іграшки. Малюки з хмельницького дитбудинку «Берізка» вчилися гасити пожежу та рятувати людей.  І все це – в ігровій формі. Виховне свято для них влаштували надзвичайники. Для цього на кілька годин орендували один з дитячих розважальних центрів Хмельницького. Більше – дивіться у сюжеті. 

Гойдалки, лабіринти, батути, море кульок і смаколики - один з дитячих розважальних центрів Хмельницького кілька годин був у розпорядженні лише цієї малечі. Надзвичайники влаштували їм свято і водночас навчали дітей як гасити пожежу і рятувати потеріплих.

Альона МЕЛЬНИК методист обласного навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності

- З дітьми гралися у справжніх рятувальників, вони вчилися гасити пожежу умовними засобами. Тепер вони знають, що пожежу можна загасити не тільки водою, а й піском чи землею засипати. Вони познайомилися з вогнегасником. Крім того, ми їх познайомили з таким поняттям, як евакуація під час пожежі.

Потерпілими у пожежі були іграшки, а гасили вогонь повітряними кульками замість води. Дітвора -  в захваті. Деякі діти після таких повчальних розваг захотіли стати рятувальниками.

У цієї малечі дитинство особливе. Всі вони – вихованці дитячого будинку «Берізка». У багатьох немає тата й мами, від інших батьки відмовилися. Вихователі кажуть , що деякі діти взагалі вперше покинули стіни притулку.

Лілія РОЗГОНЮК старший логопед будинку дитини «Берізка»

- Діти отримують багато вражень, бо не в змозі їх кудись вивезти, щоб щоб показати. Ми обмежуємося своїми власним силами

У розважальному центрі побували 17 вихованців дитячого будинку. Це малеча віком від 3 до 7 років. Подібні акції рятувальники обіцяють влаштовувати ще

Поділитись у соціальних мережах:

Лише авторизований користувач має можливість залишати коментарі на сайті "Поділля-центр"

  • Авторизація на сайті
     

Template Settings

Color

For each color, the params below will be given default values
Blue Dark_Blue Cyan Purple Green Tomato Yellow

Body

Background Color
Text Color

Spotlight10

Background Color

Footer

Note: Layout Contact-Us is applied only for menu Contact Us and menu About Us.
Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction
Besucherzahler