Новини

У Хмельницькому попрощались із бійцем антитерористичної операції та волонтером Андрієм  Рибцовим. Він  родом із далекого Владивостоку. Проте майже півстоліття  прожив  у Хмельницькому. Підтримав Революцію Гідності, а коли розпочалися протистояння на Сході країни, -пішов  на Донбас добровольцем. Там Андрій Рибцов служив понад рік. Після демобілізації розпочав займатися громадською діяльністю. Був керівником Хмельницької Спілки учасників бойових дій обласної філії громадської організації «Українська асоціація інвалідів АТО». 56-річний Андрій Рибцов  помер  11 березня від обширного інфаркту. В нього залишились дружина та син.

Артилерист, капітан, волонтер та хороший друг – так згадують Андрій Рибцова його побратими. Кажуть, для когось у батальйоні він був за батька, для інших - наставником.   

Олег ПАЩЕНКО - командир мінометної батареї батальйону «Фенікс»
- Я служив пліч-о-пліч з ним і я побачив, що він для своїх бійців і підопічних був як батько. В першу чергу він їх навчав. І дуже багато відгуків про нього чув. І коли його бійці потрапляли в інші формування, офіцери тих підрозділів бачили як працюють його підлеглі їх питали, хто їх навчав. Вони відповідали, що їх навчав «Балу». Які виникали проблеми у бійців, в першу чергу вони зверталися до нього. 

Армійську освіту Андрій Рибцов здобув у Хмельницькому вищому артилерійському командному училищі. Пройшов Афганістан. А тринадцять місяців і вісім днів чоловік перебував у східному українському пеклі.

Андрій РЯБЕКА – військовий побратим
- Завжди він був для нас, як стовп на який можна обпертися. Коли з’являвся Андрій Іванович, значить все добре, всі будуть живі здорові, ми в безпеці, всі захищені. Це основне з чим пов’язана особистість Андрія Івановича. Насправді, таких людей одиниці в Збройних силах. Він був воїном, він був талановитим у своїй справі. Він став легендою. 70% бойової слави нашого батальйону це його особиста заслуга.

Ще задовго до смерті Балу  нам вдалося  записати інтерв’ю з Андрієм. Він говорив відверто. Чоловік ніколи не був осторонь важливих подій землі, яку вважає рідною. Підтримав Революцію Гідності, а коли розпочалися протистояння на Сході країни - вирішив йти добровольцем на Донбас. Тоді він зізнався : таке рішення було виважене та свідоме. Служив у батальйоні «Фенікс».

Андрій «Балу» РИБЦОВ - військовослужбовець

- Я професиональный военный. Мне просто надоело лежать на диване и смотреть как гибнут молодые ребята… Мать не знала до последнего дня, что я нахожусь на фронте, жена позитивно восприняла.

За 13 місяців перебування на українсько-російській війні він пережив чимало вражаючих до дрижаків ситуацій,згадував Балу. Навіть у моменти вдаваного перемир’я знаходилися в стані бойової готовності. У такі хвилини їх рятували звичні речі. 

«Балу»  - військовослужбовець

- Нас выручала гитара, шутки, соответственно, анекдоти рассказывали… 

Коли «Балу» повернувся у мирне життя ,продовжив допомагати армії вже як волонтер. Був керівником Хмельницької Спілки учасників бойових дій обласної філії громадської організації «Українська асоціація інвалідів АТО». Серце Андрія зупинилось 11 березня від обширного інфаркту. «Балу» поховали на Алеї Слави мікрорайону Ракове обласного центру. 

 

Поділитись у соціальних мережах:

Лише авторизований користувач має можливість залишати коментарі на сайті "Поділля-центр"

  • Авторизація на сайті
     

Template Settings

Color

For each color, the params below will be given default values
Blue Dark_Blue Cyan Purple Green Tomato Yellow

Body

Background Color
Text Color

Spotlight10

Background Color

Footer

Note: Layout Contact-Us is applied only for menu Contact Us and menu About Us.
Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction
Besucherzahler