Новини

«Пласт» - національна скаутська організація України. Найближчими вихідними  в обласному центрі відбудеться  перший вишкіл-семінар обласного осередку «Пласту».  Цього разу до скаутського руху можуть долучитися навіть дорослі, тобто ті, кому вже виповнилося 17  і  старші.  Власне  ті, кого цікавить саморозвиток та розвиток свого оточення.  

Віктор ГОДНИЙ, координатор з розвитку Національної Скаутської організації України "Пласт" у Хмельницькій області. Телефоном:

-Орієнтовано на старших людей, які хочуть долучитись до організації . Чому саме в Хмельницькому вперше? – тому, що  ми хочемо з одного боку підтягнути людей до Хмельницького з інших областей. А з іншого - якось мобілізувати той осередок, який є.

На Поділлі «Пласт» діє  вже  два десятиліття. Проте чисельною організацію не назвеш -  в обласному осередку нині перебуває  більше ста осіб.  Основна діяльність зосереджена у    Кам’янці - Подільському, Шепетівці, Хмельницькому, Старокостянтинові , Волочиську, та Теофіполі.  Нині ведеться робота з розбудови  подільського Пласту .

Віктор ГОДНИЙ, координатор з розвитку Національної Скаутської організації України "Пласт" у Хмельницькій області. Телефоном:  

- Перш за все це - коло однодумців, спілкування з людьми з  українськими цінностями. Для старших людей дуже є потреба, щоб їхніми дітьми хтось якісно займався. А у старших людей : є вже потенціал. Вони мають свій досвід, можуть, долучатись до інструкторської роботи. 

Поділитись у соціальних мережах:

Лише авторизований користувач має можливість залишати коментарі на сайті "Поділля-центр"

  • Авторизація на сайті
     

Template Settings

Color

For each color, the params below will be given default values
Blue Dark_Blue Cyan Purple Green Tomato Yellow

Body

Background Color
Text Color

Spotlight10

Background Color

Footer

Note: Layout Contact-Us is applied only for menu Contact Us and menu About Us.
Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction
Besucherzahler