Новини

Справа на мільйони. У Хмельницькому міськрайонному суді знову розглядали справу хмельничанки Юлії Богонос, яка, за версією слідства, нашахраювала на 40 мільйонів гривень. Гроші жінка позичала у колег-базарників, знайомих та друзів. Під чесне слово. Мовляв потребує коштів для лікування рідних.  Найбільша сума, яку підозрюваній вдалося отримати від однієї людини - понад 8 мільйонів гривень.. Юлія Богонос і її адвокати повністю заперечують причетність жінки до шахрайства. І вимагають випустити її із СІЗО.

Ніна Горохова  одна з тих, хто постраждав від хмельницької підприємниці. Жінка розповідає : її донька, яка проживає у Донецьку, 6 років співпрацювала з Юлією Богонос, - закуповувала у неї товар. Ніяких проблем за цей час не виникало. Хмельницькій базарниці сім’я довіряла. І ось у липні минулого року, коли пані Ніна приїхала на ринок до Юлії Богонос, та попросила у неї грошей під відсотки. Мовляв, для лікування рідних.

Ніна ГОРОХОВА - потерпіла

- У вас там у дочки війна. Кажу, Юлічка, у мене є , але трохи не вистачає. Але я дам. Я подзвонила дочці, вона погодилась. Ще зайняла у свахи і ми дали їй 55 тисяч.

На такий же гачок підприємливої хмельничанки потрапили понад півсотні людей. Колеги, друзі, знайомі. Найбільша сума, яку під чесне слово позичили Юлії Богонос – понад 8 мільйонів гривень. Однак, замість того, щоб віддавати борги, жінка кудись зникла, кажуть потерпілі. Знайшли її у місті Вишневе Київської області, де і затримали.

Анна СІВКО – прокурор Хмельницької місцевої прокуратури

- На даний час Богонос обвинувачується у вчиненні 69 епізодів- кримінальних правопорушень за частиною 2, 3, 4 ст. 190 ККУ. Загальна сума шкоди близько 40 мільйонів гривень.

Уже півроку Юлія Богонос перебуває у СІЗО. Своєї провини не визнає. Ситуацію не коментує і не дає свідчень. На усіх судових засіданнях жінку тримають у скляному боксі. Такі умови, на думку захисників Юлії Богонос, порушують її права. Тож, адвокати подали клопотання щодо зміни умов перебування у залі суду.  

Наталія КИР’ЯН – адвокат Юлії Богонос

- Я не можу звернутися до Богонос, вона не може зі мною консультуватися. …немає ні віконця для спілкування, ні належгних умов. І ще хочу додати. У моєї клієнтки є захворювання – клаустрофобія.» Люди сміються

Та суд все ж дозволив жінці сісти поряд із захисниками. Ті  просили змінити ще й міру запобіжного заходу з тримання під вартою на особисті зобов’язання чи домашній арешт. Мовляв, жінці потрібно годувати сім’ю. Вона готова працювати за фахом – у медицині – і бути, навіть, санітаркою. І гроші, які зароблятиме, віддасть людям, у яких позичала. Що ж стосується самого кримінального провадження, то адвокати вважають – його порушили штучно. А слідчі та прокурори у своїх клопотання голослівні.

Наталія КИР’ЯН – адвокат Юлії Богонос

- Дана справа по відношенню до Богонос Юлії думана-надумала зацікавленими особами, прямих доказів саме шахрайства у справі немає. Тому і покази моєї підзахисної, які використовувалися досудовими органами на те, щоб придумати незаконні докази проти нашої підзахисної остання не давала.

Юлія Богонос перебуватиме у СІЗО до 10 квітня. А вже у кінці березня справу хмельницької позичальниці розпочнуть розглядати по суті. 

 

Поділитись у соціальних мережах:

Лише авторизований користувач має можливість залишати коментарі на сайті "Поділля-центр"

  • Авторизація на сайті
     

Template Settings

Color

For each color, the params below will be given default values
Blue Dark_Blue Cyan Purple Green Tomato Yellow

Body

Background Color
Text Color

Spotlight10

Background Color

Footer

Note: Layout Contact-Us is applied only for menu Contact Us and menu About Us.
Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction
Besucherzahler