Новини

14 команд взяли участь у відкритому Кубку хмельницького клубу «Штурм» зі спортивного туризму. Цього разу  за першість там змагалися спортсмени з Кам’янця-Подільського, Славути, Хмельницького, Шепетівського району та з Почаїва Тернопільської області. Перешкоди вони долали штучні, проте, за словами організаторів, максимально наближені до природних.

В’язання вузлів, підйоми, спуски й спеціальна страховка. На кубку зі спортивного туризму в Хмельницькому спортсмени робили все необхідне для проходження маршрутів різної складності. Щойно з дистанції – Влада Бойко з хмельницької команди «Штурм». Її дівчина здолала менше, ніж за п’ять хвилин.

Влада БОЙКО учасниця команди «Штурм», м. Хмельницький

- Перше коло кваліфікаційне, нескладне, я пройшла його за 4 хвилини.

Швидкість – не єдине, що впливає  на результат. При визначенні переможця враховується і якість техніки. А це - і вміння пересуватися навісною переправою, і спускатися й підніматися різними стилями.

Андрій ФЛІК заступник директора Хмельницького центру туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді

- Це, якщо в загальному, долання природних перешкод. Імітація природних перешкод, тобто спуститися й вилізти зі стелі скельним траверсом, в 29 школі найкраще представлені всі етапи, які тільки можна зробити.

Навчишся долати штучні перешкоди, зможеш і природні, впевнені спортсмени. Юрій Скальський з Тернопільської області на змагання до Хмельницького приїжджає не перший рік. Каже, за досвідом.

Юрій СКАЛЬСЬКІЙ учасник команди «Екліпс», Тернопільська область

- Ми вчимося долати штучні перешкоди, це допомагає потім в природних умовах, набираємося досвіду.

Один із організаторів змагань – Станіслав Стремецький – колишній турист і нинішній директор спеціалізованої загальноосвітньої школи № 29. На базі якої облаштований безкоштовний туристський клуб «Штурм». Чоловік запевняє: влітку тут має з’явитися ще й скеледром, аби розширити можливості туристів.

Станіслав СТРЕМЕЦЬКИЙ організатор змагань

- Шкільний клуб має давні традиції, з середини 90-х команда школи практично щорічно є призером і переможцем обласних змагань.

Цього разу команда «Штурм» стала першою серед старших туристів. А от у молодших – перемогли учасники з Тернопільської області. 

 

Поділитись у соціальних мережах:

Лише авторизований користувач має можливість залишати коментарі на сайті "Поділля-центр"

  • Авторизація на сайті
     

Template Settings

Color

For each color, the params below will be given default values
Blue Dark_Blue Cyan Purple Green Tomato Yellow

Body

Background Color
Text Color

Spotlight10

Background Color

Footer

Note: Layout Contact-Us is applied only for menu Contact Us and menu About Us.
Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction
Besucherzahler