Новини

У ніч проти 14 березня на Хмельницькому Майдані Незалежності невідомі  запалили шини. Також на головній площі обласного центру з’явився напис  "смерть баригам". Зазначу: в багатьох областях України протестувальники почали штурмувати поліцейські управління та будівлі обласних адміністрацій. Масові акції протесту пройшли в Ужгороді, Луцьку, Вінниці, Сумах та Полтаві. Таким чином активісти виступають проти затримання чотирьох десятків учасників блокади на Сході. Нагадаю: ті призупинили залізничне сполучення з окупованими територіями, бойкотуючи усілякі перевезення. Свою підтримку учасникам торговельної блокади висловили і хмельницькі активісти. Вони зібралися під будівлею Служби безпеки в області із прапорами, автомобільними шинами та численними вимогами. Якими саме - знає Надія Куриляк. 

Закрити кримінальні справи проти учасників блокади на Сході, звільнити міністра Авакова, та керівника СБУ Грицака та нарешті ухвалити  Закон «Про тимчасово окуповані території» - такі вимоги учасники акції протесту у Хмельницькому висувають очільникам країни. А от від керівників міської та обласної рад вимагають засудити силовий розгін учасників торговельної блокади.

Олесь ВІТРЯНИЙ – активіст громадської ініціативи «Рух нових сил»
- Хочем висловти підтримку патріотам. Які роблять зараз те. Що б мала робити влада. А влада натравляє на них підрозділи. Ми не хочемо нагнітання ситуації, щоб були інші треті майдани, але влада. Якщо не зупиниться  - вона до цього стимулює людей.

Активісти запевняють, на публічний протест зорганізувались  у соціальних мережах. Кажуть саме до будівлі СБУ  прийшли невипадково - хочуть поставити кілька запитань керівництву Управління Служби безпеки України в області. Із собою принесли шини, та запевняють палити їх не будуть, бо виступають за діалог та порозуміння.   

 Вікторія СЕРЕДЮК - голова ГО «Автомайдан Хмельницький»

- Наші сбушники теж несуть службу на сході і ми хочемо знати чи  вони брали участь у побитті бійців редуту

Згодом до учасників акції протесту таки вийшов керівник обласного управління СБУ Сергій Харченко.

Сергій ХАРЧЕНКО - начальник управління СБУ у Хмельницькій області

- Де цей редут знаходився? В Донецькій області. Ва СБУ хмельницької області в донецькі обл. не дислокується - то не наш сектор не наша зона відповідальності   - я не знаю я5кі там дії проводились. Бо я не можу судити по туму шо є в новинах і пресі і шо там кажуть на базарі і я не знаю хто там які ставив задачі  

На щастя, акція пройшла мирно. Під своїм зверненням активісти зібрали підписи. Тепер, кажуть, надішлють документ усім - від міського голови до Президента України. 

Поділитись у соціальних мережах:

Лише авторизований користувач має можливість залишати коментарі на сайті "Поділля-центр"

  • Авторизація на сайті
     

Template Settings

Color

For each color, the params below will be given default values
Blue Dark_Blue Cyan Purple Green Tomato Yellow

Body

Background Color
Text Color

Spotlight10

Background Color

Footer

Note: Layout Contact-Us is applied only for menu Contact Us and menu About Us.
Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction
Besucherzahler