Новини

Деражнянки виграли бронзу чемпіонату України серед дівчат до 17 років.з пляжного волейболу в приміщенні Медаль області здобув дует Ірина Чорна/Ольга Мельник. До заключної частини змагань дівчата йшли першими в рейтингу.

Бронзою поповнилася медальна скарбниця торішніх чемпіонок України з пляжного волейболу серед дівчат до 15 років – Ірини Чорної та Ольги Мельник. До фіналу дівчата йшли першими в рейтингу змагань, та цього разу, це лише ускладнило гру.

Юзефа СЛІВІНСЬКА тренер-викладач з пляжного волейболу, м. Деражня

- Наша команда з найбільшим рейтингом була на 1 місці, та це зіграло з нами злий жарт. Ми вийшли на самі сильні команди по стартовій таблиці. 1-3 місця були в нашій сітці. Крім того, всі наші команди потрапили одна на одну.

До фіналу чотирьох команда Чорна/Мельник не встигла відновитися після попередніх матчів чемпіонату. Цим пояснює тренер її поразку двом претенденткам на медалі. А от у грі за третє місце дівчата втішили тренера перемогою й зібраністю.

- Першу партію ми програли, другу легко виграли, у третій почалися «гойдалки» - хто кого. Програючи 8:13, дівчата настільки зібралися силами.

- Я була щаслива від того, що вони проявили характер, це – головне, треба грати гідно.

- Як ти грала, скажи, будь ласка. – Нормально, помилки були.

Виправити всі помилки Ірина Чорна та Ольга Мельник матимуть можливість у травні, коли розпочнуться чемпіонати України з пляжного волейболу на піску.