Новини

У Хмельницькому обласному перинатальному центрі народилися трійнята. Малята з»явилися на  світ передчасно. Тож, нині вони перебувають під  цілодобовим наглядом медиків. Мати трійні пережила пологи добре. Та от  гадає, як усім дітям дати раду. Адже тепер в родині їх аж шестеро.

Знайомтеся: це – Станіславчик, Маргаритка та Аннушка. Ці крихітки з»явилися на світ майже на 2 місяці раніше.  Випадок – рідкісний, кажуть медики, бо жінка завагітніла трійнею самостійно, без репродуктивних технологій. Дівчинка – найбільша, її вага – кілограм 850 грамів. А от її сестричка та братик ще тендітніші: на обидвох у них – трохи більше 3-х кілограмів. Спочатку  у них були проблеми із диханням, відтак  перші дні свого життя вони провели у реанімації. Тепер вони вже можуть дихати самостійно. Проте і зараз  усе їхнє маленьке життя під цілодобовим наглядом апаратів.

Вікторія ОЛЕКСЮК – завідувачка відділенням постінтенсивного виходжування новонароджених обласного перинатального центру

- Зараз в них можуть бути проблеми з вигодовуванням, тому що вони вигодовуються ще не в повному об’ємі. Хоч ми вже почали їх вигодовувати їх материнським молоком. Це дуже добре, бо воно профілактує багато ускладнень, які можуть бути у таких дітей. І по часу, звичайно, це процес довготривалий.

Не тільки довготривалий, а й дороговартісний, - каже мати новонароджених.  Тетяна зараз  дуже спантеличена та майже увесь час плаче. Для жінки це - вже четверті пологи. А от дітей тепер у неї – аж шестеро, бо вдома її чекають ще троє доньок.

Титри: Тетяна – мати трійні

- Жили ми в Хмельницькому: сестра з чоловіком і дитиною, мама, я з своїми дітками. Ми вступилися і пішли в село до дідуся жити – там 2 кімнати, то ми там в будинку. Тіснувато нам, а зараз ще тісніше буде, ой…..

Медики стверджують: дітям, що народилися передчасно, потрібно не лише спеціальне харчування, а й чимало ліків. Більшість з них коштує не одну сотню гривень. Та через недофінансування  галузі, закупівля левової частки препаратів лягає на плечі новоспечених батьків.

Вікторія ОЛЕКСЮК – завідувачка відділенням постінтенсивного виходжування новонароджених обласного перинатального центру

- Частково ми маємо фінансування, але цього недостатньо. Ми маємо непоганий спектр антибіотиків. А розчин амінокислот ми не маємо. Це дуже дорого вартісний препарат. Він практично флакон коштує 400 – 500 гривень. Препарати заліза теж купують батьків. Крім того, вони купують всі витратні матеріали, практичні всі.

Та  де взяти на них кошти, жінка, яка виховує дітей сама, не знає.

Титри: Тетяна – мати трійні

- На даний час я оформила дородові, але вони ще не прийшли. Треба лікувати, але за що? Зараз буду плакати….Потрібні ліки! Не знімайте.

Крихітні сестрички з братиком пробудуть у лікарні ще мінімум місяць. Тож, багатодітна мати просить допомоги усіх небайдужих.

Номер картки Ощадбанку 5167 4900 1222  7113 Тетяна Вельська

 

Поділитись у соціальних мережах:

Лише авторизований користувач має можливість залишати коментарі на сайті "Поділля-центр"

  • Авторизація на сайті
     

Template Settings

Color

For each color, the params below will be given default values
Blue Dark_Blue Cyan Purple Green Tomato Yellow

Body

Background Color
Text Color

Spotlight10

Background Color

Footer

Note: Layout Contact-Us is applied only for menu Contact Us and menu About Us.
Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction
Besucherzahler