Новини

Хто винен у розгромі  пропускного  пункту в обласному Будинку Рад?  Нагадаю ,депутат облради – Віктор Бурлик озброївшись молотом та підтримкою молодиків в масках, у середу  розтрощив турнікет у холі Будинку Рад. У  цей час поліція стояла осторонь . Відбулося це під час засідання позачергової сесії обласної ради, скликаної на підтримку торговельної блокади. Тепер свободівцю загрожує позбавлення волі.  Подробиці ситуації нині з’ясовували наші журналісти й заодно перевірили, чи дійсно пропускний пунк в будинку рад може захистити від терористів.

Шум, гам,  друзки  та бите скло. Відео та фото того, як депутат обласної ради Віктор Бурлик в перерві між засіданням позачергової сесії  трощить турнікет викликали жваве обговорення не лише між обласними обранцями. В соціальних мережах свободівця навіть встигли охрестити Хмельницьким Тором. Якщо хто не знає, то це скандинавський бог та супергерой із всесвіту коміксів Марвел, котрий теж, дуже вміло орудує молотом. Громив пропускний пункт депутат під схвальні вигуки юних хлопців із закритими обличчями. Як нам потім розповів сам Віктор Бурлик - представників молодіжної організації «Сокіл». У  цей поліцейські залишались осторонь. Нині ж правоохоронці повідомили - відкрили кримінальне провадження.

Інна ГЛЕГА – керівник прес-служби ГУНП в Хмельницькій області

- За частиною другою статті 296 санкція якої передбачає з мотивів явної неповаги обмеження волі до 5-ти років або ж позбавлення волі до 4х років

Тепер остаточне рішення вже за судом. Сам же  Віктор  Бурлик запевняє :   як депутат виконав рішення обласної ради, та волю громади.

Віктор БУРЛИК – депутат Хмельницької обласної ради

– Це була показова акція. Жодного зауваження від поліції не було. Вони стояли мовчки та дивились. Встановили турнікет, ніхто нічого ні з ким не погоджував  є навіть звернення голови ради, щоб це турнікет забрали

Тож влада таким чином закривається від активістів, запевняє депутат. Ми ж нагадаємо : пропускний пункт та пост нацгвардійців в обласному  Будинку Рад з»явилися  10 листопада 16-го року. Таким чином обласне управління Служби безпеки України посилювало заходи безпеки в усіх адміністративних будівлях.

Людмила РЯБЧУК – помічник начальника управління СБУ в області

- Постановою Кабміну № 92 для Хмельницької області було встановлено синій, що означає потенційний, рівень терористичної загрози. У зв’язку з цим було рекомендовано посилити заходи безпеки…

А от керівництво облдержадміністрації діями Віктора Бурлика обурене.  Тут наче й не чули про рішення  обласної ради, котра на засіданні 23 грудня минулого року таки підтримала звернення депутатів про демонтаж турнікету  . Та запевняють : коли встановлювали турнікет - виконували наказ. До того ж пропускний пункт  їм безкоштовно в користування надало товариство «ТЕМП».

Олег ГУМЕННИЙ – тво першого заступника голови облдержадміністрації
- Його вартість становить  понад 43 тисячі . Будем звертатись до правоохоронних органів, щоб вони

Ми ж вирішили перевірити, чи й справді турнікет такий дієвий проти непроханих гостей. Бо  центральні двері  - це не єдиний вхід до Будинку Рад. Ось ще один  - через  їдальню. Тут нерідко обідають самі ж чиновники. Тож до закладу харчування можна потрапити безпосередню із адміністрації, і ,звісно, навпаки. 

 

Поділитись у соціальних мережах:

Лише авторизований користувач має можливість залишати коментарі на сайті "Поділля-центр"

  • Авторизація на сайті
     

Template Settings

Color

For each color, the params below will be given default values
Blue Dark_Blue Cyan Purple Green Tomato Yellow

Body

Background Color
Text Color

Spotlight10

Background Color

Footer

Note: Layout Contact-Us is applied only for menu Contact Us and menu About Us.
Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction
Besucherzahler