Новини

Більше двох з половиною тисяч подолян постраждали від сучасного рабства – і від трудового, і від сексуального.  Аби його попередити – треба пам»ятати про ризики, з якими стикається особа, котра планує заробляти за кордоном. Або погоджується на неофіційне працевлаштування, кажуть правозахисники. А ще – знати телефони та адреси консульств і організацій,які зможуть допомогти в біді. Аби  проінформувати про це подолян , в центрі Хмельницького ,поблизу кінотеатру  ім. Шевченка, - розгорнуто інсталяцію –попередження.

Оксана УСТИНОВА, голова БФ «Ксена», координатор програм протидії торгівлі людьми у Хмельницькій області. 

- Перш за все кидаються в очі історії потерпілих людей, які постраждали від злочинів торгівлі людей. Там реальні історії цих потерпілих. І люди, коли їх читають. Потім переходять до стенду як запобігти потраплянню в ситуацію потраплянню людьми. Які правила безпеки,  безпечної міграції, вони там всі прописані.  Наступний стенд – це інформація – куди звертатися, якщо ви збираєтесь виїжджати з будь-якого приводу за кордон.

Організатори інсталяції підрахували: щоденно близько трьох  сотень  осіб цікавляться інформацією, що викладена на стендах. В основному це  молодь та  люди працездатного віку.

Оксана УСТИНОВА, голова БФ «Ксена», координатор програм протидії торгівлі людьми у Хмельницькій області.

- Звертаються за пошуком роботи, шукають чи є якісь телефони, контакти, адреси легальних служб, які можуть працевлаштувати за кордоном. Всі бояться шахрайських схем, але тим не менш, постійно потрапляють і хмельничани у тому числі.

У Хмельницькому інсталяція про запобігання сучасному рабству діятиме до 22 березня.  

 

Поділитись у соціальних мережах:

Лише авторизований користувач має можливість залишати коментарі на сайті "Поділля-центр"

  • Авторизація на сайті
     

Template Settings

Color

For each color, the params below will be given default values
Blue Dark_Blue Cyan Purple Green Tomato Yellow

Body

Background Color
Text Color

Spotlight10

Background Color

Footer

Note: Layout Contact-Us is applied only for menu Contact Us and menu About Us.
Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction
Besucherzahler