Новини

У неділю  вінницький бухгалтер показував дорогу столичним журналістам  до… Пасічної Старосинявського району. Саме так  охарактеризували ціль приїзду в місцеве дослідне господарство у вихідний день працівники Вінницького науково-виробничого центру Національної академії аграрних наук України . Та ще й журналістів прихопили. Тому місцеві жителі ,як правило – працівники цього ж дослідного державного підприємства «Пасічна» -переконані : це рейдерське захоплення.  Кажуть, вже втомилися від подібних відвідин. Тому цього разу заручилися підтримкою обласних депутатів, мовляв, аби  дати достойну відсіч.

Криками і ледь не з бійкою зустріли в Пасічній непроханих гостей. Як з’ясувалося - на дослідне господарство у неділю завітали працівники Вінницького науково-виробничого центру Національної академії аграрних наук України із назвою «Соя». Саме цьому центру підпорядковане державне підприємство «Пасічна». Останнім часом - стверджують тутешні працівники  - господарство потерпає від невмотивованих перевірок. А його керівник Олександр Юзва під тиском написав заяву на звільнення. Усі ці події селяни вважають складовими рейдерського захоплення підприємства з метою «прихопити» кілька гектарів тутешньої ріллі. А тому стали на захист і директора, і господарства. На підмогу  покликали депутатів обласної ради.

Юрій СМАЛЬ, депутат Хмельницької обласної ради       

- Жителі обурені, що тут має відбутися рейдерське захоплення, ви чого приїхали - поясніть?

Сергій СИДОРУК, заступник начальника науково-виробничого центру «Соя», м.Вінниця      

- Ніякого рейдерського захоплення тут немає - це державне підприємство…

А ще вінницькі гості пояснили - показували дорогу столичним журналістам. Виявляється, на Старосинявщину у неділю завітали кореспонденти газети «Рідне село». Останніх пасічнянці прийняли також не радо. Поки господарство раз-у-раз перевіряють контролери, члени колективу шукають правди у кабінетах чиновників. 

Віталій КОРЧЕВНИЙ, заступник директора ДП «Дослідне господарство «Пасічна»

- Нам пообіцяли в Києві в четвер…, але тепер знову…

Учасники недільного протистояння запросили в Пасічну поліцейських і одразу подали їм відповідну заяву. А ще підписалися під зверненням до депутатів Верховної та обласної рад, аби ті втрутилися в ситуацію. З останніми планують поспілкуватися вже цього четверга - 23 березня. У цей день обранці краю зберуться на пленарне засідання чергової сесії обласної ради.

 

Поділитись у соціальних мережах:

Лише авторизований користувач має можливість залишати коментарі на сайті "Поділля-центр"

  • Авторизація на сайті
     

Template Settings

Color

For each color, the params below will be given default values
Blue Dark_Blue Cyan Purple Green Tomato Yellow

Body

Background Color
Text Color

Spotlight10

Background Color

Footer

Note: Layout Contact-Us is applied only for menu Contact Us and menu About Us.
Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction
Besucherzahler