Новини

Судді Хмельницького міськрайонного суду закидають упередженість до однієї із сторін кримінального процесу, в якому фігурує нинішній посадовець облдержадміністрації.  Відповідну заяву зробили адвокати начальника Держекоінпекції в області Віталія Гуменюка. Нагадаю, чиновника обвинувачують у порушенні правил безпеки дорожнього руху, яке спричинило смерть потерпілого.

Цього дня у суді мали заслухати покази кількох свідків обвинувачення у справі начальника Держекоінспекції в області Віталія Гуменюка. Саме він був за кермом джипу, під колесами якого загинула 81-річна жінка. Подія сталася у центрі Хмельницького, у жовтні 2014 року. Відтоді пан Гуменюк встиг пережити звільнення, утім, уже за рік поновився на керівній посаді. Засідання починається з тривалої промови одного із захисників чиновника. Адвокат переконує: на попередньому засіданні головуючий суддя Олег Антонюк виявив упередженість до представників обвинуваченого та до допиту свідків.

Олександр ЗАГУРОВСЬКИЙ – представник обвинуваченого

– В ході останнього судового засідання, що відбулося 1 березня 2017 року, суддя допустив порушення вимог кримінально-процесуального законодавства та суддівської етики.

Адвокати подають клопотання про відвід судді Олега Антонюка. Сам головуючий переконаний: упередженості не виявляв. А робити зауваження адвокатам мав право:

Олег АНТОНЮК – суддя Хмельницького міськрайонного суду

- Предметом судового розгляду я вважаю дослідження доказів, з’ясування судом обставин справи та обґрунтованості обвинувачення. Але в жодному випадку не розгул зауважень головуючому.

Для представника потерпілих відвід судді стає цілковитою несподіванкою. Адвокат родичів загиблої коментує: тепер клопотання має розглянути інший суддя. І вирішити, чи буде Олег Антонюк далі розглядати цю справу.

Олег РОХОВ – представник потерпілих

- Єдине що…. Це затягування. Тому що це автоматизована система. Поки призначать іншого суддю. Потім він має взяти до розгляду.

Світлана СЛИЩУК – дружина сина загиблої Євгенії Слищук

- Я вважаю, що Гуменюк та його оточення підуть на все, щоб уникнути покарання

Тож коли тепер відбудеться наступне засідання – наразі невідомо. Нагадаємо, обвинувачений Віталій Гуменюк, за словами родичів загиблої, до осені 16-го року ходив у статусі свідка. На першому слуханні справи у лютому чиновник заявив про свою цілковиту невинуватість. 

 

Поділитись у соціальних мережах:

Лише авторизований користувач має можливість залишати коментарі на сайті "Поділля-центр"

  • Авторизація на сайті
     

Template Settings

Color

For each color, the params below will be given default values
Blue Dark_Blue Cyan Purple Green Tomato Yellow

Body

Background Color
Text Color

Spotlight10

Background Color

Footer

Note: Layout Contact-Us is applied only for menu Contact Us and menu About Us.
Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction
Besucherzahler