Новини

Напередодні Всесвітнього дня театру  на хмельничан та гостей міста  у очікує нова  постановка. На сцені обласного музично-драматичного  театру ім. М.Старицького,  відбудеться  прем’єра  відомої трагікомедії  ізраїльського  драматурга   Йосефа  Бара - Йосефа «Нестерпні люди або Наречений з Єрусалиму».  Це трагікомічна історія про те, як  троє дорослих людей  намагаються допомогти один одному і самим собі позбутися  самотності.  Глядачі зможуть зануритися  до  туманної  Англіїї,  у родину єврейських емігрантів.   Трагікомедію  відомого  ізраїльського  драматурга  у Хмельницькому поставив  львівський  режиссер, а нині  новий головний режисер театру, Володимир Борисяк. 

Головна сюжетна лінія - це взаємовідносини між рідними людьми. Щоправда, приправлені проблемами, які виникають у переселенців.  Тому ,вважає режисер, всесвітньо відомий твір сучасного ізраїльського драматурга  як ніколи  актуальний і для нашої сцени.

Володимир БОРИСЯК, режисер-постановник

- Це є актуальним, тому що в країні йде війна, і багато тисяч переміщених, які шукають свого щастя, своєї долі, частина людей виїхала на захід, якась частина на центральній Україні, західній Україні, які пробують облаштувати свою домівку, свої родин, своє тепло.                                                             

На сцені -  зірковий склад артистів театру ім. М.Старицького.  З новим режисером працювали вперше і ,переконують, знайшли творче порозуміння.   

Степан БОРТНІЙЧУК, виконавець ролі  Саймона. 

- Матеріал  сам цікавий… у кожного персонажа є своя біографія, своя історія. Якщо нам вдасться історію, цю показати і розкрити – це буде цікаво. Нам хочеться, щоб ця вистава вдалася. Це зовсім інший матеріал, по своєму філософський, по своєму складний.

Лариса КУРМАНОВА, виконавиця ролі Рахель.

- Работать нам всегда интересно, всегда,  мы работаем с полной отдачей.

Виконавці нагадують – це  трагікомедія , тому готуйтеся до емоційного сплеску. Кажуть: у кожному жарті ізраїльської літератури прихований розпач і навпаки. Така вже особливість цієї нації. На прем»єру запрошують 26 березня - напередодні Всесвітнього дня театру.

 

Поділитись у соціальних мережах:

Лише авторизований користувач має можливість залишати коментарі на сайті "Поділля-центр"

  • Авторизація на сайті
     

Template Settings

Color

For each color, the params below will be given default values
Blue Dark_Blue Cyan Purple Green Tomato Yellow

Body

Background Color
Text Color

Spotlight10

Background Color

Footer

Note: Layout Contact-Us is applied only for menu Contact Us and menu About Us.
Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction
Besucherzahler