Новини

Сам собі режисер. А ще – сценарист, оператор та, навіть, актор. Телерадіокомпанія «Поділля – центр» дає шанс «приміряти» усі ці ролі на ІІ фестивалі мобільних фільмів.  Цього разу – всеукраїнському. І стати його учасниками можуть усі охочі. Головне – бути креативним, мати натхнення та будь-який гаджет із функціями відеозйомки.

Ви – креативні та  любите знімати? Тоді Вам до нас. Телерадіокомпанія  «Поділля- центр» продовжує приймати заявки на фестиваль мобільних фільмів. Цьогоріч наше «дітище» розширює кордони та чекає роботи учасників не тільки з Хмельниччини, а й інших областей. Отож, якщо під час відпустки ви вже встигли зняти, щось цікавеньке, веселе чи просто приємне для душі. Або плануєте це зробити. То, запрошуємо вас на наш фестиваль! 

Григорій КАРЯКІН – координатор фестивалю мобільних фільмів

- Він вже не обласний, а міжобласний, тому що до нас підключилися ще кілька областей – це Івано – Франківська та Сумська. Вони вже оголосили також про початок фестивалю. А, власне, він розпочався на початку квітня і ми вже почали приймати заявки на нього.  

Взяти участь у ньому можуть усі охочі, навіть, діти. Бо ніяких вікових обмежень на нашому фестивалі немає. Теми – теж за бажанням конкурсанта.  Незмінна умова -  стрічка має бути короткометражною – не більше трьох хвилин.

Григорій КАРЯКІН – координатор фестивалю мобільних фільмів

- Тематика може бути будь-яка. Брати участь може будь-хто. Тобто, головне – знімати на якийсь мобільний пристрій. Це може бути екшн-камера, смарт-годинник – все, що завгодно; звичайний мобільний телефон, смартфон.

Роботи учасників транслюватимуть в ефірі нашого ранкового шоу. А ще їх можна буде переглянути на  сайті «Поділля-центр» та згодом проголосувати за ролик, який найбільше припав до душі.

Тетяна КОЛІСНІЧЕНКО - директор філії НСТУ Хмельницької регіональної дирекції «Поділля-центр»

- Ми будемо показувати ці ролики, які пришлють нам люди з Івано - Франківської, Сумської і з Хмельницької областей. Тобто, всі можуть отримати задоволення. Тому що я вважаю, що деякі ролики справді нормальної якості, які  можна з задоволенням подивитися. Всі надіслані роботи ми завжди будемо переглядати на «Ранку на Поділлі» і підбивати підсумки, як завжди, наприкінці року.

Роботи на фестиваль прийматимуть до 1 листопада.

 

Поділитись у соціальних мережах:

Лише авторизований користувач має можливість залишати коментарі на сайті "Поділля-центр"

  • Авторизація на сайті
     

Template Settings

Color

For each color, the params below will be given default values
Blue Dark_Blue Cyan Purple Green Tomato Yellow

Body

Background Color
Text Color

Spotlight10

Background Color

Footer

Note: Layout Contact-Us is applied only for menu Contact Us and menu About Us.
Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction
Besucherzahler