Новини

Сам собі режисер. А ще – сценарист, оператор та, навіть, актор. Телерадіокомпанія «Поділля – центр» дає шанс «приміряти» усі ці ролі на ІІ фестивалі мобільних фільмів.  Цього разу – всеукраїнському. І стати його учасниками можуть усі охочі. Головне – бути креативним, мати натхнення та будь-який гаджет із функціями відеозйомки.

Ви – креативні та  любите знімати? Тоді Вам до нас. Телерадіокомпанія  «Поділля- центр» знову розпочинає  фестиваль мобільних фільмів. Цьогоріч наше «дітище» розширює кордони та чекає роботи учасників не тільки з Хмельниччини, а й інших областей.

Григорій КАРЯКІН – координатор фестивалю мобільних фільмів

- Він вже не обласний, а міжобласний, тому що до нас підключилися ще кілька областей – це Івано – Франківська та Сумська. Вони вже оголосили також про початок фестивалю. А, власне, він розпочався на початку квітня і ми вже почали приймати заявки на нього.  

Взяти участь у ньому можуть усі охочі, навіть, діти. Бо ніяких вікових обмежень на нашому фестивалі немає. Теми – теж за бажанням конкурсанта.  Незмінна умова -  стрічка має бути короткометражною – не більше трьох хвилин.

Григорій КАРЯКІН – координатор фестивалю мобільних фільмів

- Тематика може бути будь-яка. Брати участь може будь-хто. Тобто, головне – знімати на якийсь мобільний пристрій. Це може бути екшн-камера, смарт-годинник – все, що завгодно; звичайний мобільний телефон, смартфон.

Роботи учасників транслюватимуть в ефірі нашого ранкового шоу. А ще їх можна буде переглянути на  сайті «Поділля-центр» та згодом проголосувати за ролик, який найбільше припав до душі.

Тетяна КОЛІСНІЧЕНКО - директор філії НСТУ Хмельницької регіональної дирекції «Поділля-центр»

- Ми будемо показувати ці ролики, які пришлють нам люди з Івано - Франківської, Сумської і з Хмельницької областей. Тобто, всі можуть отримати задоволення. Тому що я вважаю, що деякі ролики справді нормальної якості, які  можна з задоволенням подивитися. Всі надіслані роботи ми завжди будемо переглядати на «Ранку на Поділлі» і підбивати підсумки, як завжди, наприкінці року.

Роботи на фестиваль прийматимуть до 1 листопада.

 

Поділитись у соціальних мережах:

Лише авторизований користувач має можливість залишати коментарі на сайті "Поділля-центр"

  • Авторизація на сайті
     

Template Settings

Color

For each color, the params below will be given default values
Blue Dark_Blue Cyan Purple Green Tomato Yellow

Body

Background Color
Text Color

Spotlight10

Background Color

Footer

Note: Layout Contact-Us is applied only for menu Contact Us and menu About Us.
Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction
Besucherzahler