Офіційний сайт ХОДТРК

Про нас

Хмельницька обласна державна телерадіокомпанія «Поділля –центр» 

      Хмельницька обласна державна телерадіокомпанія «Поділля – центр» на сьогодні є єдиним місцевим мовником,  сигнал якого доступний майже кожному мешканцю області. Це стало можливим  завдяки розгалуженій мережі теле- та радіопередавачів, встановлених на території Хмельниччини. Зокрема, телевізійним сигналом охоплено 90% території нашого краю. Передавачі, встановлені в Хмельницькому та Славуті, дозволяють слухати програми ФМ – радіостанції «Поділля – центр» на 83% території області. Також в області працює 103 тисячі радіоточок, які доносять до слухача програми обласного проводового радіо. Що стосується останнього, то його сигнал також розповюджується ефірним способом у всі райони Хмельниччини на частотах УКХ.

       Програмне наповнення ХОДТРК «Поділля – центр» - це задоволення найширших потреб глядачів та слухачів. Теле - та радіослужби інформації завжди тримають руку на пульсі життя області. Телевізійні випуски «Подільської панорами», випуски новин обласного радіо дозволяють мешканцям області відчути себе причетним до найцікавіших подій. Адже головний принцип роботи наших кореспондентів – оперативність, неупередженість та об’єктивність.

       Крім того,  ХОДТРК «Поділля –центр» пропонує глядачам та слухачам програми, які відображають весь спектр інтересів мешканців нашого краю, на будь-який смак та потребу. Це аналітичні програми, культурно – мистецькі, просвітницькі, музично – розважальні, дитячі. І найголовніше – в центрі кожної передачі – людина з усіма її душевним розмаїттям, її повсякденна праця, її духовне життя, її здобутки, її проблеми  та шляхи їх вирішення.

       Крім того, компанія створила офіційний веб – сайт (odtrk.km.ua). На сьогодні він користується надзвичайною популярністю завдяки оперативному інформаційному висвітленню найостанніших подій у викладі наших кореспондентів.

З огляду на вищесказане, ми впевнені, що співпраця з нашою компанією буде корисною і цікавою як для органів влади, так і для бізнесових структур. Ми завжди йдемо назустріч тим, хто вважає за честь співпрацювати з нами. А наша цінова та маркетингова політика є гнучкою та вигідною для наших партнерів.

 

       Отже, ми мовимо на таких частотах:

 

 - Телевізійні:

* 25 ТВК (м. Хмельницький),

* 52 ТВК (м. Славута),

* 26 ТВК (м. Шепетівка),

* 37 ТВК (смт. Білогір’я ),

* 43 ТВК (смт. Теофіполь),

* 47 ТВК (м. Полонне),

* 54 ТВК (смт. Чемерівці),

* 57 ТВК (м. Городок)

* в кабельній мережі м. Кам'янця – Подільського.

 -  FM - радіочастоти:

* 104.6 МГц (м. Хмельницький),

* 104.4 МГц (м. Славута).

 

 -  УКХ-радіочастоти: 

* 67.25 МГц  (Деражнянський район),

* 67.7 МГц (Волочиський, Красилівський, Летичівський, Старокостянтинівський, Старосинявський та Хмельницький райони і м. Хмельницький),

* 68.06 МГц  (Полонський район),

* 70.76 МГц (Віньковецький, Дунаєвецький, Камянець – Подільський, Новоушицький, Чемеровецький та Ярмолинецький райони), 71.51 МГц ( Городоцький район),

 

*  71.96 МГц (Ярмолинецький район).

Поділитись у соціальних мережах:

Facebook Google Bookmarks Twitter
Template Settings

Color

For each color, the params below will be given default values
Blue Dark_Blue Cyan Purple Green Tomato Yellow

Body

Background Color
Text Color

Spotlight10

Background Color

Footer

Note: Layout Contact-Us is applied only for menu Contact Us and menu About Us.
Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction