Офіційний сайт ХОДТРК

Заступник директора ТВО ІП

    Перший досвід з журналістики отримала у міській газеті «Хмельницький вечірній». Туди прийшла у 1996 році. Після кількарічної перерви продовжила професійне становлення вже на обласній державній телерадіокомпанії «Поділля-центр». Спочатку працювала редактором творчо-виробничого об’єднання інформаційно-аналітичних програм. Згодом очолила відділ тематичної інформації та аналітики. На сьогодні - заступник директора служби інформації. Серед найцікавіших тем - політика, економічні процеси в суспільстві, законність і правопорядок.

    Головним завданням для журналіста вважаю подання об’єктивної та всебічної інформації. На наших очах в країні та області змінюється влада, одні політичні сили перемагають інші, з’являються і зникають десятки і сотні посадовців, «різнокольорових» патріотів і активістів. Поки «сильні світу цього» управляють державою і суспільними процесами, журналісти уважно за цим спостерігають. З однією метою: аби донести необхідну інформацію до людей. Упевнена - саме ЗМІ в усьому світі, Україні та на Хмельниччині формують громадську думку в суспільстві.    

Редактор ТВО інформаційних програм

У 2007-ому закінчила факультет української філології тоді ще Кам’янець-Подільського державного університету. На філії НТКУ Хмельницької регіональної дирекції «Поділля-центр» спробувала свої сили одразу після навчання. З того часу і до сьогодні працюю редактором творчо-виробничого об’єднання інформаційних програм.

Надаю перевагу подієвим та оперативним зйомкам. Тематика доволі різна – культура, освіта, медицина, політика тощо. Подобається спілкуватися з дітьми, але водночас комфортно себе почуваю і в сесійній залі. Утім, волію залишатися поза кадром. Люблю життя, людей, тварин, природу, музику, а найбільше – свою сім’ю, якій присвячую увесь вільний від роботи час.      

 

Оглядач творчо-виробничого об`єднання «Інформаційних програм»

Журналістика це не тільки професія, а й спосіб життя. Адже, спробувавши раз, зупинитися вже не зможеш. У своїй роботі найбільше люблю шалений ритм життя, можливість завжди бути у центрі подій та щодня спілкуватися з цікавими людьми. Такий спосіб життя веду з 2012 року. Вважаю, що журналіст це людина, котра працює 24 години на добу. Адже ніяка інформація не залишається осторонь акули пера. 

Оглядач творчо-виробничого об`єднання «Інформаційних програм»

Люблю динаміку, гостроту, непередбачуваність, незручні питання, креативність і водночас простоту викладу. А ще - відповідальність, без неї в нашому ділі ніяк. Тому мій жанр це – надзвичайні новини. Журналістику ніколи не вважала професією, скоріш за все це – діагноз, який не дає жити у спокої. У такому ритмі існую вже 4 роки. І не збираюся нічого міняти, бо це ї є щастя!       

Template Settings

Color

For each color, the params below will be given default values
Blue Dark_Blue Cyan Purple Green Tomato Yellow

Body

Background Color
Text Color

Spotlight10

Background Color

Footer

Note: Layout Contact-Us is applied only for menu Contact Us and menu About Us.
Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction