Керівництво

Виконавчий директор Філії Публічного Акціонерного Товариства "Національна суспільна Телерадіокомпанія України" "Хмельницька регіональна дирекція "Поділля-центр"

 Після закінчення Львівського державного університету пройшла шлях від кореспондента районної газети до головного редактора медіа-корпорації “Є”, а потім — очільника каналу. Вела програми “Коло”, “Вавілон”, ток-шоу “Проскурівські посиденьки”, писала сценарії до документальних фільмів київської студії ВІАТЕЛ. Була координатором обласного прес-клубу ринкових реформ. Проходила професійне стажування в США та Польщі. Прихильник суспільного мовлення та незалежної журналістики. Активний учасник Революції гідності. Депутат обласної ради(позапартійна). На “Поділлі-центр” вела програму “Без краваток”, автор ідеї та організатор ток-шоу “Сцена” та соавтор ще декількох телепроектів каналу. Наразі є однією з ведучих програми "Під абажуром", яка виходить на "Поділля-центр" у прямому ефірі та радіопроектів про новинки у світі книг та кіно - "Книгоман" та "Кіноман".

Керівник з питань радіомовлення

Освіта – вчитель. Покликання – журналістика. Мабуть, це – спадкове. У засобах масової інформації ще із студентських часів, коли організував радіомовлення у головному корпусі Камянець – Подільського державного педагогічного інституту. Далі – ВВС, Лондон. Потім 16 років у ТРК «Контакт». І з 2009 – старший по радіомовленню «Поділля – центр». Стажувався у Великобританії, Німеччині, Нідерландах. Безмежно ціную свою родину і друзів.    

Template Settings

Color

For each color, the params below will be given default values
Blue Dark_Blue Cyan Purple Green Tomato Yellow

Body

Background Color
Text Color

Spotlight10

Background Color

Footer

Note: Layout Contact-Us is applied only for menu Contact Us and menu About Us.
Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction
Besucherzahler