Анонси передач :
Обласне радіо

Інформаційно-аналітичні і публіцистичні програми "Студія актуальних проблем"

«Студія актуальних проблем» (хронометраж 23 хв., щотижня в четвер о 18.35)

Інтерактивна інформаційно-аналітична програма. Висвітлює питання взаємодії державних органів влади з організаціями самоврядування, правоохоронними органами та громадськими організаціями. Аналізує хід державних реформ в усіх сферах життєдіяльності та реалізацію основних положень Програми економічних реформ. Автор запрошує до участі у прямому ефірі керівників області та міст, фахівців різних галузей, представників органів місцевого самоврядування, які відповідають на запитання слухачів.

 

Інформаційно-аналітичні і публіцистичні програми "Недільний "Вісник"

Недільний «Вісник» (хронометраж 16 хв., щонеділі о 8.10)

Підсумкова інформаційно - аналітична програма. Найважливіше за тиждень з життя держави і області. Коментарі щодо актуальних проблем сьогодення та шляхів їх вирішення.

 

Інформаційно-аналітичні і публіцистичні програми "Вісник"

«Вісник» (хронометраж 16 хв., 6 разів на тиждень, час трансляції – 8.10)

Ранкова інформаційна програма. Висвітлення діяльності Президента, Кабінета Міністрів, Верховної Ради, органів місцевого самоврядування та виконавчої влади щодо реалізації загальнодержавних програм, оперативні повідомлення про життя України і Хмельниччини, репортажі з місць проведення суспільно - важливих подій.

 

Інформаційно-аналітичні і публіцистичні програми "Вісті"

«Вісті» (хронометраж 6 хв., 5 разів на тиждень, час трансляції – 6.45)

Ранкова інформаційна програма. Висвітлення діяльності Президента, Кабінета Міністрів, Верховної Ради, органів місцевого самоврядування та виконавчої влади, оперативні повідомлення про життя України і Хмельниччини, репортажі з місць проведення суспільно - важливих подій.

 

Інформаційно-аналітичні і публіцистичні програми "Від Дністра до Горині"

«Від Дністра до Горині» ( хронометраж 16 хв., 5 разів на тиждень,час трансляції – 18.10)

Вечірня інформаційна програма. Висвітлення діяльності Президента, Кабінета Міністрів, Верховної Ради, органів місцевого самоврядування та виконавчої влади, оперативні повідомлення про життя України і Хмельниччини, репортажі з місць проведення суспільно - важливих подій. Висвітлення ходу впровадження та обговорення соціальних інніціатив Президента України.

 

Науково-просвітницька програма "Бажаємо здоров'я"

«Бажаємо здоров'я» (підсумок за тиждень) (хронометраж 12 хв., щотижня в п’ятницю о 20.12)

Медицина – в полі зору авторів програми. Найцікавіше за тиждень з цієї галузі, а також корисні поради та думки фахівців.

 

Науково-просвітницька програма "Закон і безпека"

«Закон і безпека» (підсумок за тиждень) (хронометраж 12 хв., щотижня в п’ятницю о 20.00)

Розповіді про діяльність правоохоронних органів області, підрозділів МНС та Держтехногенбезпеки; інформація про розкриття резонансних злочинів; застереження як запобігти шахрайствам та злочинним намірам.

 


Сторінка 1 з 3

Благодійність