Село і люди

Іпотерапія як шанс покращити самопочуття важкохворим дітям. У селі Гаврилівці Камянець-Подільського району родина Срібняків десяте літо здійснює реабілітацію недужих та запевняє: такий метод лікування дає результати. Дивіться про це програму «Село і люди» на каналаі «Поділял-центр» у понеділок, 19 червня, о 21.15 та в вівторок, 20 червня, о 17.40

 

Коли весь світ проти тебе та твоєї, ще не народженої, дитини, не відчаюйся. У Домі захисту життя села Писарівка Волочиського району тебе прихистять та приймуть, як рідну дитину. Про шляхетну місію шляхетних черниць дивіться в передачі «Село і люди» в понеділок, 5 червня, о 21.15 та в вівторок, 6 червня, о 17.40. 

Картопля варена, смажена, печена, картопля «фрі», «пай», тушкована з чорносливом, з лавровим листом та перцем…Любите картоплю, але обмежуєте свій раціон, бо боїтеся погладшати? Беріть приклад із героїні програми «Село і люди». Вона тричі на день їсть картоплю, але виглядає стрункою, бо не тільки споживає страви з бульби, а й вирощує на своєму гектарі поля 80 сортів кортоплі. Про це дивіться передачу на каналі «Поділля Центр» у понеділок, 15-го травня, о 21.15 та в вівторок, 16 травня, о 17.40.

Template Settings

Color

For each color, the params below will be given default values
Blue Dark_Blue Cyan Purple Green Tomato Yellow

Body

Background Color
Text Color

Spotlight10

Background Color

Footer

Note: Layout Contact-Us is applied only for menu Contact Us and menu About Us.
Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction
Besucherzahler